بازدید: 10

قیمت پرچم و بیرق ۲۰ درصد افزایش یافت

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2002701
رئیس اتحادیه صباغان و گل‌زنان گفت: افزایش قیمت مواد اولیه، از جمله نخ، رنگ و کربنات موجب شده قیمت پرچم و بیرق نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است.

قیمت پرچم و بیرق 20 درصد افزایش یافتحسین سلیمی در گفت وگو با خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان شرایط بازار پرچم و بیرق با نزدیک شدن به مام محرم، اظهار کرد: حدود دو هفته است که در صنعت نساجی از نخ گرفته تا بافت بازار با رکود مواجه شده است.

وی گفت: باید یک نشستی بین فعالان صنعت نساجی صورت بگیرد تا به وضعیت قیمتی سروسامان داده شود به دلیل اینکه این وضعیت برای تولیدکنندگان مناسب نیست.

رئیس اتحادیه صباغان و گل زنان درباره تولید پرچم و بیرق افزود: با توجه به اعتقادات دینی و مذهبی مردم هر ساله این ملزومات تولید و به فروش نیز می رسد.

وی ادامه داد: افزایش قیمت مواد اولیه، از جمله نخ، رنگ و کربنات موجب شده قیمت نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است.

سلیمی با بیان اینکه مواد پتروشیمی تولید داخل است و نباید با افزایش قیمت زیادی مواجه شود، خاطرنشان کرد: عرضه مواد پتروشیمی موردنیاز در بورس موجب شده تا ما توانایی رقابت برای خرید را نداشته باشیم.

رئیس اتحادیه صباغان و گل زنان تصریح کرد: امسال برخلاف سال های گذشته که بازار مملو از کالا های وارداتی بود، اما امسال با ممنوعیت ایجاد شده خبری از کالا های خارجی نیست.

وی درباره قیمت پارچه نویسی گفت: قیمت ها با توجه به نوع و جنس پارچه ها اعم از مصنوعی، پشم و گیاهی متفاوت است.

انتهای پیام/


قیمت پرچم و بیرق ۲۰ درصد افزایش یافت
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها