بازدید: 11

امضای تفاهم نامه همکاری نیروی زمینی ارتش و سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2002639
تفاهم نامه همکاری بین بنیاد اکرام نیروی زمینی ارتش و سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر به امضا رسید.

امضای تفاهم نامه همکاری نیروی زمینی ارتش و سازمان فرهنگی سیاحتی کوثربه گزارش حوزه دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، تفاهم نامه همکاری بنیاد اکرام نیروی زمینی ارتش و سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر صبح امروز با حضور امیر سرتیپ دوم میرزابیگی رئیس بنیاد اکرام و علی عباس کمری مدیرعامل این سازمان  به امضا رسید.

امیر سرتیپ دوم میرزابیگی رئیس بنیاد اکرام نیروی زمینی در  ابتدای مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بین بنیاد اکرام نیروی زمینی ارتش و سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر گفت: با تدبیر فرمانده نیروی زمینی ارتش با اجرای طرح های سی گانه لبیک که ۱۵ طرح از این طرح ها مربوط به معیشت کارکنان می باشد قدم های موثری در جهت ارتقای آمادگی رزمی و معیشت و کرامت کارکنان نزاجا برداشته شده است.

او افزود: اهدای کمک هزینه ازدواج به ۴ هزار زوج، تقبل هزینه های درمان ۴ هزار بیمار صعب العلاج نیروی زمینی و ... از جمله اقدامات بنیاد اکرام نزاجا است که با دستور امیر سرتیپ حیدری تاسیس شد و هدف آن هم خدمت رسانی به کارکنان نزاجا در جهت ارتقای معیشت و کرامت این عزیزان است.

رئیس بنیاد اکرام نیروی زمینی ارتش اظهار کرد: کارکنان ارتش در ایجاد امنیت مرز های کشور عزیزمان نهایت تلاش و جهاد را دارند و زمان کمتری را صرف تفریح و اوقات فراغت می کنند، لذا بر اساس خط مشی ارتقاء سطح معیشت کارکنان و همچنین پر کردن اوقات فراغت خانواده ها، امکاناتی که در اختیار آن ها قرار می گیرد باید خوب، مفید و استاندارد باشد.

بیشتر بخوانید: برنامه ریزی بنیاد اکرام نیروی زمینی ارتش برای بهبود معیشت کارکنان

او افزود: براساس خط مشی ارتقاء سطح معیشت کارکنان، یکی از اولویت های پر کردن اوقات فراغت خانواده ها و کارکنان ارتش است که در ایجاد امنیت مرز های کشور عزیزمان نهایت تلاش و جهاد را دارند و زمان کمتری صرف تفریح و اوقات فراغت می کنند پس باید امکاناتی خوب و مورد قبولی در اختیار آن ها قرار بگیرد.

امیر سرتیپ میرزابیگی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با امضای این تفاهم نامه بتوانیم از مجموعه هتل های سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر برای استفاده خانواده استفاده کارکنان و خانواده های نیروی زمینی. ایثارگران جانبازان و خانواده شهدا استفاده لازم را ببرید.

انتهای پیام/

امضای تفاهم نامه همکاری نیروی زمینی ارتش و سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر

امضای تفاهم نامه همکاری نیروی زمینی ارتش و سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها