بازدید: 12

ترامپ: جانسون مرد مناسبی برای اجرای برکسیت است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2002631
رئیس‌جمهور آمریکا در اولین دیدار خود با بوریس جانسون پس از نخست‌وزیر شدن او به تعریف و تمجید از وی پرداخت.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از دیلی میل، روز دوم نشست جی هفت با صبحانه کاری دونالد ترامپ و بوریس جانسون آغاز شد.

ترامپ: جانسون مرد مناسبی برای اجرای برکسیت است

ترامپ: جانسون مرد مناسبی برای اجرای برکسیت است

دونالد ترامپ در این دیدار نخست وزیر انگلیس را «مرد مناسبی» برای اجرای برکسیت، خروج لندن از اتحادیه اروپا، را توصیف کرد. رئیس جمهور آمریکا در اولین دیدار خود با جانسون پس از نخست وزیر شدن او به تعریف و تمجید از او پرداخت و گفت که جانسون به توصیه هایش برای اجرای موفق طرح برکسیت نیازی ندارد. او فرد مناسبی برای اینکار است. من مدتهاست که این را گفته ام. این حرف خیلی باعث خوشحالی سلف شما (ترزا می، نخست وزیر پیشین انگلیس) نشد، اما من اینحرف را از مدت ها قبل گفته ام.

ترامپ با تمجید از مذاکرات تجاری میان دو کشور گفت: می خواهیم معامله بسیار بزرگی را انجام دهیم، بزرگتر از هرتوافقی که تاکنون با انگلیس داشتیم.

او همچنین گفت توافق تجاری با انگلیس می تواند به سرعت شکل بگیرد و جانسون را نخست وزیر بزرگی توصیف کرد. جانسون نیز در این دیدار عضویت انگلیس در اتحادیه اروپا را لنگری برای کشورش توصیف و پیش بینی کرد که توافق تجاری بزرگی با آمریکا پیش رو است.

دومین روز نشست گروه هفت با حضور سران کشور های آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه، ایتالیا، ژاپن و کانادا در شهر ساحلی بیاریتز فرانسه در حال برگزاری است.

انتهای پیام/


ترامپ: جانسون مرد مناسبی برای اجرای برکسیت است
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها