بازدید: 11

برگزاری کنفرانس تهران هوشمند با مشارکت دانشگاه صنعتی امیرکبیر

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2002612
کنفرانس تهران هوشمند توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و با مشارکت دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

جزئیاتی از برگزاری کنفرانس تهران هوشمند/به گزارش  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کنفرانس تهران هوشمند ۱۸ و ۱۹ آذر امسال برگزار می شود و ۱۵ آبان  آخرین مهلت ارسال مقاله به این کنفرانس است.

این کنفرانس در محور های داده باز و حمکرانی هوشمند شهری، آگاه سازی، آموزش و توانمندسازی شهروندان در حوزه شهر هوشمند، مشارکت ذی نفعان، بهره وری و اقتصاد پایدار مبتنی بر داده، شهرنوآور و توسعه کسب و کار های فناورانه بر پایه داده، کلان داده، داده کاوی و استخراج داده های سودمند و قابل اعتماد برگزار می شود.

شهر هوشمند و شاخص های ارتقای کیفیت زندگی در شهرها، توسعه پایدار و چالش های محیط زیست شهری، جابه جایی هوشمند، مدلسازی و تحلیل داده های حمل و نقل شهری و کاربرد ها و روند های مبتنی بر هوش مصنوعی در خدمات شهر هوشمند از دیگر محور های این کنفرانس به شمار می روند.

مقالات برتر کنفرانس تهران هوشمند در مراسم افتتاحیه رویداد تهران هوشمند ارائه خواهند شد و همچنین مقالات برتر در مجلات علمی و پژوهشی داخلی منتشر می شوند.


انتهای پیام/


برگزاری کنفرانس تهران هوشمند با مشارکت دانشگاه صنعتی امیرکبیر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها