بازدید: 13

توضیحات لاریجانی درباره ۲ نماینده بازداشت شده

منبع : فرارو کد خبر: 2002603
لاریجانی در این جلسه گفت که درست نیست که با بازداشت این دو نماینده قضاوت‌هایی صورت گیرد و کلیت مجلس را با این قضاوت‌ها زیر سؤال ببریم؛ نباید به‌گونه‌ای صحبت شود که آبروی مجلس خدشه‌دار شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی از رئیس قوه قضائیه خواسته است تا دو نماینده بازداشتی مجلس با قید وثیقه آزاد باشند و به زندان نروند.

به گزارش تسنیم، سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جزئیاتی از جلسه صبح امروز (یکشنبه، ۳۳ شهریور) پارلمان، گفت: در این جلسه آقای لاریجانی توضیحاتی درباره دو نماینده ای که اخیرا بازداشت شده اند، ارائه داد.
 
توضیحات لاریجانی درباره ۲ نماینده بازداشت شده
محمد عزیزی؛ نماینده ابهر

وی افزود: آقای لاریجانی در این جلسه گفت که درست نیست که با بازداشت این دو نماینده قضاوت هایی صورت گیرد و کلیت مجلس را با این قضاوت ها زیر سؤال ببریم؛ نباید به گونه ای صحبت شود که آبروی مجلس خدشه دار شود

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس تصریح کرد: آقای لاریجانی در این جلسه گفت: از آقای رئیسی، رئیس قوه قضائیه خواست تا دقت شود که این دو نماینده بتوانند با وثیقه آزاد شوند و تا زمان رسیدگی به موضوع این ها زندانی نشوند.
 
توضیحات لاریجانی درباره ۲ نماینده بازداشت شده
فریدون احمدی؛ نماینده زنجان
 
مخالفت مجلس با برگزاری جلسه غیرعلنی برای بررسی بازداشت دو نماینده
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از مخالفت مجلس شورای اسلامی با برگزاری جلسه غیرعلنی برای بررسی موضوع بازداشت دو نماینده خبر داد.

جلال میرزایی اظهار کرد: پیش از آغاز جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی آقای لاریجانی رییس مجلس درباره ی پیگیری های پرونده آقایان محمد عزیزی و فریدون احمدی و تودیع وثیقه آن ها توضیحاتی ارائه کردند.

به گفته نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی همچنین جمعی از نمایندگان درخواست برگزاری جلسه غیرعلنی را برای بررسی موضوع بازداشت دو نماینده داشتند که با آن موافقت نشده است.

فریدون احمدی و محمد عزیزی نمایندگان زنجان و ابهر چهارشنبه در ارتباط با پرونده شرکت خودروسازی سایپا بازداشت شده بودند که روز شنبه با پرداخت وثیقه ۱۰ میلیارد تومانی آزاد شدند.

توضیحات لاریجانی درباره ۲ نماینده بازداشت شده
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها