بازدید: 893

بازگشت سجاد افشاریان به صحنه تئاتر/ عکس

منبع : افکار نیوز کد خبر: 2002264
تازه‌ترین نمایش سجاد افشاریان با عنوان «هرکسی یا روز میمیرد یا شب؛ من شبانه روز» از تاریخ ٢٤ شهریور در پردیس شهرزاد روی صحنه می‌رود.
به گزارش افکارنیوز،

سجاد افشاریان بعد از گذشت پنج سال دوری از عرصه کارگردانی، تازه ترین اثر نمایشی خود را با عنوان «هرکسی یا روز میمیرد یا شب؛ من شبانه روز» از ٢٤ شهریور ماه در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می برد.

اخبار چهره ها _ این نمایش پس از ٣ ماه تمرین با بازیگران جوان از تاریخ مذکور روی صحنه خواهد رفت و پیش خرید بلیت های این اثر نمایشی از امروز سوم شهریور ماه برای علاقه مندان  آغاز شده است.

 

میزبانی تئتر شهرزاد از «هرکسی یا روز میمیرد یا شب؛ من شبانه روز»

تبارشناسی دروغ و تنهایی، ننه دلاور بیرون پشت در، می سی سی پی نشسته می میرد، شرقی غمگین و ... از جمله نمایش هایی است که سجاد افشاریان پیش از این در مقام بازیگر و کارگردان در آن ها حضور داشته است.

تمامی بازیگران این نمایش از میان چهره های جوان حوزه تئاتر انتخاب شده اند و همانند کار های قبلی افشاریان پر پرسوناژ هستند.

سجاد افشاریان، مرتضی درویش زاده، نیکـو بستانــی، محمد لاریان، گیلدا ویشکی، امید سعیدی، سهیل کرمیـار، نیمـا خطیب شاد، علی مشایخـی، وحیـد حبیبیـان، ثمیـن داروغه، پریسا طهماسب، ارمغان خانمحمدی، کیمیـا فیضـی، نستـرن نعمتی، هانـی صادقـی، منصوره بنی احمد، نگـــار قربانـــی، اشکان غلامی، دیانا حق شناس، رضا ارژنگ، محمد رحمانیان، على یوسفى، ستوده میرخلف زاده بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

همچنین از سوی دیگر، نیکان ابراهیمی در بخش موسیقی، ندا نصر در بخش لباس و مسعود رنجبر شیرازی در بخش نور و صدا به عنوان طراح با پروژه همکاری می کنند.

 


بازگشت سجاد افشاریان به صحنه تئاتر/ عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها