بازدید: 61

ساعت خوش هواپیما‌های بحرینی در آسمان ایران

منبع : افکار نیوز کد خبر: 2001194
با وجود اعلام بحرین مبنی بر توقف پرواز‌ها از و به مقصد ایران، هواپیما‌های بحرینی همچنان آزادانه در آسمان امن کشورمان پرواز می‌کنند.
به گزارش افکارنیوز،
 قریب به چهار سال است که کشور بحرین در اقدامی همسو با عربستان سعودی کلیه پرواز ها از و به مقصد ایران را لغو کرده است.

اخبار اقتصادی- محمد خداکرمی معاون وقت عملیات هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص این خبر اعلام کرده بود "هواپیمایی گلف ایر بحرین با ارسال نامه ای به سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرده که پرواز های این کشور به مقاصد ایران از پنجشنبه ۲۴ دیماه ۱۳۹۴ تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق در می آید، در ادامه این نامه نیز درخواست شده که فعالیت پرواز های شرکت های ایرانی به بحرین نیز از این تاریخ تا اطلاع ثانوی متوقف شود. "

به گفته خداکرمی شرکت هواپیمایی گلف ایر ۱۴ پرواز در هفته از بحرین به سه مقصد تهران٬ مشهد و شیراز داشت و ایرلاین های ایرانی نیز در هفته ۹ پرواز به بحرین انجام می دادند.

اما با وجود اینکه بحرین در اقدامی یکطرفه و بدون هیچ دلیلی به یکباره کلیه پرواز ها بین دو کشور را لغو کرده و به هواپیما های ایرانی اجازه ورود به این کشور را نمی دهد، هواپیما های بحرینی آزادانه و با مجوز سازمان هواپیمایی کشوری در آسمان ایران حضور دارند و از شمال تا جنوب آسمان ایران پرواز می کنند.
 
ساعت خوش هواپیما‌های بحرینی در آسمان ایران

پرواز آزادانه هواپیما های بحرینی بر فضای سرزمینی امن ایران، در حالی صورت می گیرد که این کشور در ۴ سال گذشته از هیج اقدامی برای نمایش دشمنی با کشورمان کوتاهی نکرده و حالا سوال اینجاست که چطور هواپیما های شرکت هواپیمایی حامل پرچم بحرین (گلف ایر)، آزادانه در آسمان ایران جولان می دهند؟
 

ساعت خوش هواپیما‌های بحرینی در آسمان ایران
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها