بازدید: 32

معرفی یک بازی مبارزه ای متفاوت به نام؛ Thor War of Tapnarok

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2001106
مهارت‌ها در بازی موبایل Thor: War of Tapnarok دارای مدت زمان بازیابی مشخصی هستند که باید در زمان مناسب از آن‌ها استفاده کنید.

معرفی یک بازی مبارزه ای متفاوت به نام؛ Thor War of Tapnarok

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بازیکن در شروع بازی اندروید Thor: War of Tapnarok وارد گیم پلی بازی شده و شاید در نگاه اول فکر کند که با یک بازی کارتی و نقش آفرینی طرف روبرو است؛ اما سیستم مبارزات و مکانیزم بازی Thor: War of Tapnarok متفاوت است. در بازی Thor: War of Tapnarok با یک بازی مدیریتی طرف هستیم؛ درست در جایی که بازیکنان در نقش ثور در سطح های مختلفی ظاهر می شوند و در هر سطح باید با دشمنان متعددی مقابله کنند.

بیشتر بخوانید: ورود به یک دنیای شبیه سازی شده در بازی موبایل Dig In: An Excavator Game +تصاویر

زمانی که وارد بازی Thor: War of Tapnarok می شوید، صفحه نمایش شما به دو قسمت تقسیم می شود. در سمت بالا، ثور در حال نبرد با هیولا های بازی است؛ این در حالی است که در سمت پایین صفحه نمایش، یک سری بخش های مختلف نظیر مهارت ها، توانایی ها و فروشگاه بازی را مشاهده می کنید. در بازی Thor: War of Tapnarok مراحل و سطح ها به شکلی نیستند که آن ها را انتخاب کنید؛ بلکه مبارزات و روند بازی از همان ابتدا به صورت پیوسته ادامه پیدا می کند و شما باید بازی را مدیریت کنید. نحوه ی جنگیدن در  بازی Thor: War of Tapnarok بدین صورت است که باید پیوسته و سریع روی صفحه نمایش ضربه بزنید تا ثور با ضربات خود دشمنان را از بین ببرد.

معرفی یک بازی مبارزه ای متفاوت به نام؛ Thor: War of Tapnarok

مهم ترین آیتم بازی Thor: War of Tapnarok

زمانی که بازیکن با کشتن دشمنان سکه دریافت می کند را می توان مهم ترین آیتم بازی Thor: War of Tapnarok دانست. بازیکنان از طریق سکه ها می توانند ضربات ثور را قوی تر کنند و از طرفی قادر به احضار کردن همراهان مختلفی هستند. هرچه بیشتر درآمد داشته باشید، می توانید شخصیت های بیشتری را در تیم خود قرار بدهید و در نتیجه، مبارزات را سریع تر از قبل تمام خواهید کرد.

معرفی یک بازی مبارزه ای متفاوت به نام؛ Thor: War of Tapnarok

جدا از به دست آوردن هم تیمی های جدید در بازی Thor: War of Tapnarok، ارتقای مهارت ها و خرید ویژگی های جدید، یکی دیگر از بخش های بازی Thor: War of Tapnarok است که اهمیت بالایی دارد. مهارت ها در بازی دارای مدت زمان بازیابی مشخصی هستند که باید در زمان مناسب از آن ها استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی های خوب بازی اندروید Thor: War of Tapnarok وجود قلمرو های معروف نورس است. بازیکنان پس از گذشت چند سطح و رویارویی با باس های مختلف و نفس گیر، وارد قلمرو جدیدی از نورس می شوند؛ از این رو شاهد محیط های متفاوتی هستیم که یکنواختی را از بازی Thor: War of Tapnarok دور کرده است.

معرفی یک بازی مبارزه ای متفاوت به نام؛ Thor: War of Tapnarok

طراحی بازی Thor: War of Tapnarok

طراحی باس فایت ها نیز در بازی Thor: War of Tapnarok به خوبی انجام شده است و زمانی که در حال مبارزه کردن هستید، می توانید به نقاط ضعف باس ها ضربه وارد کنید. حال هرقدر که قدرت ثور بیشتر باشد، ضرباتی که به نقاط ضعف دشمنان وارد می کند هم بیشتر خواهد بود.

در انتها بازی موبایل Thor: War of Tapnarok بازی ای متفاوت نسبت به بازی های اکشن ماجراجویی پلتفرم موبایل است که در کنار سیستم مدیریتش، المان های بازی های نقش آفرینی را در دسترس بازیکنان قرار می دهد.

انتهای پیام/

معرفی بازی موبایل Thor: War of Tapnarok

معرفی یک بازی مبارزه ای متفاوت به نام؛ Thor War of Tapnarok
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها