بازدید: 32

شب سیاه عروس و داماد قیداری

منبع : فرارو کد خبر: 2001010
این مسئول با بیان اینکه خودروی حادثه‌دیده از یک کاروان عروس بوده است، ادامه داد: در این سانحه واژگونی پژوپارس منجر به مصدومیت دو نفر شد که مصدومان پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات، جان خود را از دست دادند.

جانشین رئیس پلیس راه زنجان گفت: شب گذشته به علت حادثه رانندگی در یک عروسی دو نفر فوت و عروس و داماد نیز به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ محمدعلی عظیمی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره تصادف جاده ای رخ داده در شب گذشته، اظهار کرد: این حادثه رانندگی که در جاده فرعی قیدار اتفاق افتاد منجر به فوت دو نفر از سرنشینان پژو پارس شده است.

این مسئول با بیان اینکه خودروی حادثه دیده از یک کاروان عروس بوده است، ادامه داد: در این سانحه واژگونی پژوپارس منجر به مصدومیت دو نفر شد که مصدومان پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات، جان خود را از دست دادند.

عظیمی، علت این حادثه را رعایت نکردن سرعت مطمئنه اعلام و اظهار کرد: در این تصادف عروس و داماد نیز مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

وی تاکید کرد: متاسفانه در کاروان های عروسی شاهد بی قانونی و رانندگی ناایمن برخی از افراد هستیم که حوادث این چنینی را رقم می زنند و این در حالی است که با رعایت قانون می توان از بروز این حوادث تلخ و ناگوار پیشگیری کرد.


شب سیاه عروس و داماد قیداری
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها