بازدید: 23

نماینده ایران حریفان خود را شناخت

منبع : سایت خبری شفاف کد خبر: 1997349
مراسم قرعه‌کشی مسابقات تکواندو جام جهانی ۲۰۱۹ در چین برگزار شد و تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران حریفان خود را شناخت.

به گزارش شفاف، با اعلام فدراسیون جهانی تکواندو، مسابقات جام جهانی 2019 از فردا (جمعه - یکم شهریورماه) با حضور 97 تکواندوکار از 10 کشور در "ووشی" چین آغاز می‌شود و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت

مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها دقایقی پیش انجام شد و بر همین اساس تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران در نخستین گام با قزاقستان مبارزه می‌کند و در صورت برتری به مصاف چین می‌رود.

حسین لطفی، امیرمحمد بخشی، سینا بهرامی، عرفان ناظمی و سعید رجبی در ترکیب این تیم قرار دارند. هدایت این نفرات برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی و رضا ایمان‌زاده و علی رضایی به عنوان مربی است.

همچنین در بخش مشترک (زنان و مردان) نیز ایران نماینده دارد که در اولین گام باید ساحل عاج را از پیش رو بردارد و در ادامه نیز با برنده دیدار روسیه یا آمریکا پیکار می‌کند.

عرفان ناظمی، امیرمحمد بخشی، کیمیا علیزاده و کیمیا همتی هوگوپوشان کشورمان هستند که طبق قوانین فدراسیون جهانی در رقابت‌های مشترک به صورت مجزا 2 هوگوپوش مرد با یکدیگر مبارزه می‌کنند و تکواندوکاران زن نیز با هم به رقابت می‌پردازند. مهرو کمرانی در بخش بانوان هدایت تیم را برعهده دارد.

تیم‌های اول و دوم (تیمی مشترک) مستقیما در مسابقات تیمی بازی‌های المپیک 2020 – توکیو که به صورت آزمایشی برگزار می‌شود، حضور پیدا می‌کنند.

این رقابت‌ها 8G است و به تیم‌های اول تا سوم به ترتیب 80، 48 و 28.80 امتیاز تعلق می‌گیرد. همچنین مسابقات جوایز نقدی دارد که به تیم قهرمان 20 هزار دلار، نایب قهرمان 10 هزار دلار و سوم نیز 5 هزاردلار اهدا می‌شود.

همچنین در بخش پومسه سیده معصومه حسینی، یاسمن فرخی، امیرسام درخشنده، محمدمهدی کرمی، سینا قزل احمد و محمدامین گماریان نمایندگان ایران هستند.

برنامه زمان بندی رقابت‌ها به شرح زیر است:

بخش مردان؛ روز شنبه - دوم شهریورماه - ساعت 8:30 تا 13 (به وقت تهران)

بخش مشترک؛ روز یکشنبه - سوم شهریورماه - ساعت 8:30 تا 13:30 (به وقت تهران)

انتهای پیام/


نماینده ایران حریفان خود را شناخت
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها