بازدید: 54

معرفی یک بازی ساده اما جذاب به نام؛ Best Rally +تصاویر

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1997344
بازی Best Rally دارای دو مرحله‌ی مجزا است که هر مرحله از سطوح مختلفی تشکیل شده است.

معرفی یک بازی ساده اما جذاب به نام؛ Best Rally +تصاویر

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،  زمانی که کاربران موبایل چه آن هایی که از گوشی های اندرویدی استفاده می کنند و چه آن هایی که از آیفون استفاده می کنند وارد بازی Best Rally می شوند در حقیقت با یک بخش تمرینی ساده و کوتاه را روبرو خواهند شد.درست در نقطه ای که کاربر نحوه هدایت ماشین را در بازی یاد خواهد گرفت!

معرفی بازی موبایل Best Rally

شاید بتوان، سیستم انجام بازی آرکید اتومبیل رانی Best Rally را که اینطور توصیف کرد؛ ماشین شما به صورت پیش فرض در حال حرکت کردن است و شما با نگه داشتن انگشت تان در سمت چپ یا راست صفحه نمایش، اتومبیل خود را به چپ یا راست هدایت می کنید. بازی Best Rally دارای دو مرحله ی مجزا است که هر مرحله از سطوح مختلفی تشکیل شده است.

معرفی بازی موبایل Best Rally

حال شما در هر سطح وظیفه دارید هدفی را که از شما خواسته شده است، تکمیل کنید؛ به عنوان مثال؛ در بعضی از سطوح از شما خواسته شده است تا از نقطه ی A به نقطه ی B بروید. دسته ی دیگر اهداف بازی Best Rally ، جمع آوری آیتم هایی در مدت زمانی مشخص است.

بیشتر بخوانید: اولین گیم پلی منتشر شده از بازی Avengers A-Day + فیلم

حال هر کدام از مراحل بازی Best Rally که تعداد کمی دارند، رفته رفته سخت تر می شوند و یک سری چالش مختلف به آن ها اضافه خواهد شد تا بازیکنان و مهارت شان در هدایت اتومبیل های کوچک، سنجیده شود؛ بطور مثال در سطح هایی که باید از یک نقطه به نقطه ی دیگر بروید، یک سری مانع قرار داده می شود تا هدایت ماشین برای بازیکنان سخت تر شود یا جدا از بیشتر شدن چالش ها، طول مسیر نیز افزایش پیدا می کند.

در این میان بد نیست اشاره ای داشته باشیم به این موضوع که با پشت سر گذاشتن سطح های بازی Best Rally ، ستاره دریافت خواهید کرد؛ به عبارتی برای هر سطح سه ستاره در نظر گرفته شده است که بازیکنان با توجه به نوع عملکردشان می توانند ستاره های خود را دریافت کنند. همچنین اگر عملکرد خوبی را از خود به نمایش نگذارید، باید سطح مورد نظر را مجددا تکرار کنید. از طرفی هر قدر ستاره های بیشتری کسب کنید، رتبه ی شما در جدول رکورد های بازی بهتر خواهد بود. جدا از این موارد و وجود چالش های مختلف برای سرگرم کردن بازیکنان، با یک بازی موبایل رایگان طرف هستیم که ویدیو های تبلیغاتی را در خود جای داده است.

پس از چند دور بازی کردن Best Rally، باید یک ویدیو تبلیغاتی را به اجبار تماشا کنید.

معرفی بازی موبایل Best Rally

طراحی بازی Best Rally 

از نظر طراحی نیز بازی اندروید و آیفون Best Rally دارای ۳۱ پیست مختلف است که تنوع خاصی را به بازی بخشیده اند و بازیکنان، به هیچ وجه احساس خستگی نخواهند کرد. از طرفی در جهان بازی ۹ ماشین طراحی شده است که با پیشروی در بازی و جمع آوری پول، می توانید آن ها را آزاد کنید. در انتها بازی موبایل Best Rally می تواند تجربه ای جدید و لذت بخش، برای آن دسته از کاربرانی باشد که به دنبال بازی های ساده، اما سرگرم کننده روی پلتفرم موبایل هستند.

انتهای پیام/

معرفی بازی چالش برانگیز Best Rally

معرفی یک بازی ساده اما جذاب به نام؛ Best Rally +تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها