بازدید: 23

سرخاب: بازی با تبریزی‌ها هیچ وقت آسان نیست

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1997342
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: با وجود تغییر و تحولاتی که استقلال در این مدت داشته و شفر رفت و فرهاد مجیدی آمد و حالا استراماچونی تیم را گرفته، نمی‌دانیم با چه تیمی مواجه خواهیم شد!
به گزارش افکارنیوز،

عباس سرخاب از استقلالی که همه مربیان و بیشتر بازیکنانش تغییر پیدا کرده اند هیچ تصویری در ذهن ندارد و فقط منتظر است دیدار اول تیم استراماچونی را در لیگ ببیند و بعد درباره این تیم حرف بزند. متن پرسش و پاسخ ما با گلزن اسبق استقلال را می خوانید.  
* دیدار اول استقلال در لیگ برتر را چطور پیش بینی می کنید؟
اخبار ورزشی- با وجود تغییر و تحولاتی که استقلال در این مدت داشته و شفر رفت و فرهاد مجیدی آمد و حالا استراماچونی تیم را گرفته، نمی دانیم با چه تیمی مواجه خواهیم شد! البته استقلال هفته گذشته درگیر حواشی ای شد که در نهایت به ضرر استقلال تمام شد و تیم کمی به حاشیه رفت.  
* اتفاق مثبتی در این تیم دیده اید؟
حضور جواد زرینچه را باید به فال نیک گرفت. او خیلی باتجربه است و هم می تواند حواشی تیم را جمع و جور کند و هم از نظر فنی به کادر ایتالیایی کمک بدهد. او در رفاقت با بازیکنان هم همیشه روحیه خوبی داشته و حتماً در این مدت با بازیکنان جور شده است.  
* لیگ را برای استقلال چطور می بینید؟
لیگ سختی است البته هر سال سخت تر می شود، ولی امسال تیم ها خیلی پرقدرت برای لیگ مهیا شده اند. در این بین بحث تجهیز استادیوم ها هم به وجود آمد و فرسایشی شدن تمرینات تیم ها ممکن است تا حدودی روی عملکرد بازیکنان شان تأثیر بد بگذارد.  
* چقدر از استقلال شناخت دارید؟
شناخت چندانی ندارم البته من در بندرعباس هستم، ولی آن دسته از دوستانی که در تهران هستند هم خبری از این تیم ندارند. معمولاً وقتی در تهران نیستیم از طریق رسانه ها از استقلال خبر می گیریم که با وجود بسته بودن ورود به تمرینات و مسابقات استقلال، رسانه ها هم خبری از این تیم ندارند. در واقع هر چه از این تیم می دانیم مبهم و نامشخص است.  
* برای دیدار اول با ماشین سازی چه نتیجه ای را پیش بینی می کنید؟
بازی، بازی سختی است. اول اینکه تیم های روبه روی استقلال همیشه با انگیزه و قدرتی بازی می کنند. از طرفی رسول خطیبی هم مربی جوان و خوشفکری است که انگیزه های زیادی برای کسب پیروزی برای تیم شهرش دارد. در کل تیم های تبریزی همیشه در لیگ حریفانی آسان برای دیگر رقبا نبوده اند و از این رو پیش بینی ام برای بازی اول استقلال یک دیدار سخت در تبریز است.  
* اما استقلال به تازگی این تیم را در دیداری دوستانه برده است؟ 
نمی توان روی نتایج دیدار های دوستانه حساب کرد. مربیان هرگز دست شان را در دیدار های دوستانه برای رقبا باز نمی کنند. این دیدار ها بیشتر برای این است که مربی نفراتش را از نظر بدنی در پست های مورد نظرش محک بزند.  
* نتیجه بازی اول چقدر مهم است؟
نقش مهمی در روحیه بازیکنان و هواداران تیم دارد. طرفداران استقلال خیلی سال است جام می خواهند و این برای تیم بد است که این همه با قهرمانی فاصله داشته باشد.

 


سرخاب: بازی با تبریزی‌ها هیچ وقت آسان نیست
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها