بازدید: 45

اضافه شدن چند بازیگر چهره به «پایتخت ۶»

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1996839
محسن تنابنده از اضافه شدن چند بازیگر جدید و حذف بابا پنجعلی از فصل ششم سریال «پایتخت» خبر داد.

خبرگزاری ایرنا: محسن تنابنده از اضافه شدن چند بازیگر جدید و حذف بابا پنجعلی از فصل ششم سریال «پایتخت» خبر داد.

سریال «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم و با طراحی و بازی محسن تنابنده مجموعه سریالی است که فصل اول آن در نوروز ۱۳۹۰ از شبکه یک سیما پخش شد، فصل ششم این سریال هم در حال ساخت است و به زودی برای نوروز ۹۹ آماده نمایش می شود. در این فصل یکسری تغییرات اساسی از قبیل حضور نویسنده جدید تا بازگشت مهران احمدی و حذف علیرضا خمسه رخ می دهد.

محسن تنابنده در رابطه با «پایتخت ۶» و این تغییرات صحبت هایی را ارائه داد: «در پایتخت واقعا هیچ کس خشایار الوند نمی شود. چرا که او با همه شرایطی که داشتیم و به نوعی بارها داستان را عوض می کردیم، حاضر می شد بازنویسی کند.»

محسن تنابنده درباره نویسنده جدید این سریال در گفتگو با مجله اینترنتی «کافه آپارات» گفت: «به شخصه تا روز پلان گرفتن بارها همه چیز را به هم می ریزم و خشایار با این اخلاق من کنار آمده بود. هیچ کس به این کیفیت نمی توانست کار را دربیاورد. آدم های سریال خیلی برایش وضوح داشتند و کسی نمی تواند جای او را پر کند. الان هم دوست عزیزی به نام آرش عباسی که از نویسندگان خوب تئاتر، کنارمان است و به نوعی در حال پیدا کردن فازهای یکدیگر هستیم.»

تنابنده در ادامه در رابطه با قصه «پایتخت ۶» توضیح داد: «به نوعی سریال «پایتخت» در هر سری خود تغییراتی داشته و در فضای جدیدی روایت شده است. یکی از منتقدان می گفت کارتان راحت است، اما اتفاقا این نقطه ای است که شاید شما زمین بخورید.»

تنابنده ادامه داد: «سری ششم پایتخت قصه محور بوده و تمام آدم ها برای خود قصه های مجزایی دارند که باز به هم ربط پیدا می کنند. در این فصل مهران احمدی به داستان برگشته و علیرضا خمسه که کاپیتان تیم و حرفه ای ترین بود، به دلیل ناتوانی ما که دیگر نتوانستیم او را تعریف کنیم، از ما جدا شده است.»

تنابنده بیان کرد: «یقینا بازیگران جدیدی به کار اضافه خواهند شد. به نوعی چند چهره به نام به سری ششم پایتخت اضافه می شوند.»


اضافه شدن چند بازیگر چهره به «پایتخت ۶»
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها