بازدید: 57

پیشنهاد افزایش ۱۰ درصدی سرانه پزشکان خانواده به شورای عالی بیمه

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1996695
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی گفت: سازمان نظام پزشکی پیشنهاد افزایش ۱۰ درصدی سرانه پزشکان خانواده را به دلیل افزایش هزینه‌های جاری به شورای عالی بیمه داده است.

پیشنهاد افزایش ۱۰ درصدی سرانه پزشکان خانواده به شورای عالی بیمهمحمد جهانگیری، معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به درخواست افزایش سرانه پزشکان خانواده اظهار کرد: سرانه پزشکان خانواده در سالیان گذشته، ۱۰ درصد بوده که به دلیل افزایش هزینه های جاری، سازمان نظام پزشکی این سرانه را باهدف کاهش مشکلات اقتصادی پزشکان خانواده، پیشنهاد داده است.

معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی افزود: تأمین منابع افزایش ۱۰ درصدی سرانه پزشکان خانواده از محل صرفه جویی هزینه ها و دیگر اعتبارات انجام می شود که بار مالی جدیدی بر دوش بیمه ها نیفتد.

بیشتر بخوانید:نصب کارت خوان هیچ ارتباطی با فرار مالیاتی ندارد

پزشکان خانواده دارای نقشی مهم در نظام طرح تحول سلامت

جهانگیری بیان کرد: پزشکان خانواده نقش مهمی در برنامه های محوری نظام سلامت ایفا می کنند و قانون برنامه چهارم، پنجم و ششم توسعه بر حمایت از پزشکان خانواده و واقعی شدن سرانه آن ها تأکید می کند.

او گفت: سیاست های کلی سلامت بر حمایت از پزشکان خانواده و واقعی شدن سرانه ها تأکید جدی دارد که امیدواریم با افزایش ۱۰ درصدی سرانه پزشکان خانواده مشکلات اقتصادی آن ها با توجه به افزایش هزینه ها کاهش پیدا کند.

انتهای پیام/


پیشنهاد افزایش ۱۰ درصدی سرانه پزشکان خانواده به شورای عالی بیمه
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها