بازدید: 28

تحرک لازم برای کاهش قیمت مسکن در دولت وجود ندارد/ به زودی گزارش آسیب‌شناسی وضعیت مسکن را ارائه می‌کنیم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1995704
رئیس کمیسیون عمران گفت: به زودی گزارشی درباره آسیب‌شناسی وضعیت مسکن به صحن علنی مجلس ارائه خواهیم کرد.

اتونشر//تحرک لازم برای کاهش قیمت مسکن در دولت وجود ندارد/ بزودی گزارش آسیب شناسی وضعیت مسکن را ارائه می کنیممحمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به بررسی موضوع قیمت مسکن در این کمیسیون گفت: ما جلساتی را با اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این مورد برگزار کرده ایم و نشست های دیگری هم انجام خواهد شد، اما هنوز تحرک لازم در زمینه کاهش قیمت مسکن صورت نگرفته است.

بیشتر بخوانید: جلسات متوالی مجلس با وزیر راه برای حل مشکل بازار مسکن

وی با بیان اینکه طی یکسال گذشته شاهد افزایش قیمت مسکن در کشور بودیم و متاسفانه تاکنون هیچ کاهشی هم نداشته است، افزود: آن زمان اعلام کردند که با توجه به افزایش قیمت ارز و بحث روانی جامعه، این افزایش قیمت مسکن طبیعی است، اما با وجود کاهش و تثبیت قیمت ارز در حال حاضر ما هیچ آثاری از کاهش قیمت مسکن نداشتیم.

نماینده مردم جهرم در مجلس اظهار کرد: به صورت کلان ما باید به سمت تولید مسکن پیش برویم، ولی نمی توان این موضوع را هنوز در دولت پررنگ دید و باید در این حوزه تحرک لازم و جدی انجام شود.

رضایی کوچی با اشاره به مشکل بسیاری از مستاجران در تامین ودیعه مسکن هم بیان کرد: قرار شد، برای کمک به تامین ودیعه مسکن اقشار آسیب پذیر تسهیلات ارزان قیمتی را مانند تسهیلات ارائه شده به سازندگان مسکن، پرداخت شود که هنوز اقدامی را در این مورد از سوی دولت شاهد نبوده ایم.

رئیس کمیسیون عمران تاکید کرد: به زودی گزارشی درباره آسیب شناسی وضعیت مسکن به صحن علنی مجلس ارائه خواهیم کرد.

انتهای پیام/


تحرک لازم برای کاهش قیمت مسکن در دولت وجود ندارد/ به زودی گزارش آسیب‌شناسی وضعیت مسکن را ارائه می‌کنیم
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها