بازدید: 35

لحظه سقوط یک چترباز نظامی به زمین + فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1993269
یک چترباز نظامی که در حال تمرین چتربازی بود بر اثر از دست دادن کنترل، از ارتفاع ۵۰۰۰ فوتی به پایین سقوط کرد.

لحظه سقوط یک چترباز نظامی به زمین + فیلم///سه شنبه صبحبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک چتر باز نظامی پس از آنکه هنگام تمرین چتربازی بر اثر از دست دادن کنترل به زمین سقوط کرد بطور معجزه آسایی از مرگ گریخت. این چترباز که هویتش مشخص نشده یکی از اعضای تیم سلطنتی پرنسس ولز بود که ناگهان از ارتفاع ۵۰۰۰ فوتی به زمین سقوط کرد. بنا به گزارش رسانه های محلی ولز این چترباز در حالی که دچار جراحت سطحی شده بود با خوش شانسی از این حادثه جان سالم بدر برد.

بیشتر بخوانید: پیدا شدن جانور عجیب الخلقه در ایستگاه متروی متروکه! +فیلم

در ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه سقوط این چترباز به تصویر کشیده شده است. این ویدئو چترباز را در حالی که به شکلی وحشتناک در حال سقوط به زمین است نشان می دهد. "دنیل بلاکسیج" ۳۵ ساله که به همراه خانواده اش در حال تفریح در این منطقه بود این ویدئو را با تلفن همراهش تهیه کرد. این حادثه روز جمعه و در منطقه ایست بورن در شرق ساسکس رخ داد. این در حالی بود که سایر اعضای این تیم در داخل دریا فرود آمدند.

کد ویدیو

دنیل که یک مهندس آب است در این باره گفت: " هنگامی که متوجه شدیم این چترباز در حال سقوط است بلافاصله برای کمک خود را به محل سقوط رساندیم، اما او پیشتر تحت درمان قرار گرفته بود. طوری که این چترباز به زمین سقوط کرد من واقعا تعجب کردم که دچار شکستگی از ناحیه پا نشد. "

انتهای پیام/

چترباز نظامی درحادثه سقوط جان سالم بدر برد

لحظه سقوط یک چترباز نظامی به زمین + فیلم
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها