بازدید: 37

کمیسیون اقتصادی در بررسی گزارش «تفحص از هدفمندی یارانه‌ها» تحت تأثیر سیاست‌های دولت قرار نگیرد/ بیشترین تخلفات و انحرافات از ناحیه سازمان برنامه و بودجه بود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1993258
رئیس «هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها» از اتمام این تحقیق و تفحص در مجلس خبر داد و گفت: امیدواریم کمیسیون اقتصادی مجلس در جریان بررسی گزارش تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها تحت تأثیر سیاست‌های دولت قرار نگیرد.
کمیسیون اقتصادی در بررسی گزارش «تفحص از هدفمندی یارانه ها» تحت تاثیر سیاست های دولت قرار نگیرد/یشترین تخلفات و انحرافات از ناحیه سازمان برنامه و بودجه بودجبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به سرنوشت گزارش «تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها» در مجلس گفت: گزارش تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه به اتمام رسیده و جهت بررسی به کمیسیون اقتصادی مجلس ارسال شده است.

وی تصریح کرد: امیدواریم کمیسیون اقتصادی مجلس در جریان بررسی گزارش تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها تحت تاثیر سیاست های دولت قرار نگیرد و نهایتا این گزارش را جهت قرائت، به صحن مجلس ارائه دهد چرا که در این زمینه نگرانی هایی وجود دارد.

رئیس «هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها» در مجلس بیان داشت: کمیسیون اقتصادی مجلس موظف است هر چه سریع تر گزارش تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها را به صحن مجلس ارسال کند.

کوچکی نژاد با اشاره به جزئیاتی از گزارش تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها افزود: این گزارش ورودی منابع به سازمان هدفمندی یارانه ها را مورد بررسی قرار داده است. این گزارش گویای این است که برخی از دستگاه ها تعهدات مالی خود را در قبال سازمان هدفمندی یارانه ها انجام نداده اند.

این نماینده مجلس با اشاره به سرفصل کمک های بلاعوض سازمان هدفمندی یارانه ها به برخی بخش ها بیان داشت: پیرو این موضوع در چند مورد مشاهده شد که منابع داده شده هدفمند نبوده است لذا  در صورت ورود دستگاه های نظارتی سرنخ های زیادی از این موضوع به دست خواهد آمد.

کوچکی نژاد افزود: پیرو بررسی های صورت گرفته از سوی این هیئت، بیشترین تخلفات و انحرافات در موضوع هدفمندی یارانه ها  از ناحیه سازمان برنامه و بودجه صورت گرفته است.

انتهای پیام/

کمیسیون اقتصادی در بررسی گزارش «تفحص از هدفمندی یارانه‌ها» تحت تأثیر سیاست‌های دولت قرار نگیرد/ بیشترین تخلفات و انحرافات از ناحیه سازمان برنامه و بودجه بود
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها