بازدید: 23

ماجرای عجیب بیهوشی یک مرد در بیمارستان

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1992465
فیلم سینمایی «بیدار» به کارگردانی الکساندر چرنیوف اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را از امروز آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی «بیدار» به کارگردانی الکساندر چرنیوف اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را از امروز آغاز خواهد کرد. 

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «بیدار» آمده است: یک مرد در بیمارستان از بیهوشی خارج می شود اما از هویت خود بی اطلاع است. وی بزودی متوجه می شود که تحت تعقیب پلیس است و از همان لحظه سعی می کند تا بیگناهی خود را به اثبات برساند. 

ماجرای عجیب بیهوشی یک مرد در بیمارستان/////////////////////////سه شنبه

نگارش فیلمنامه فیلم سینمایی بیدار را «النا زلتسر» بر عهده داشته و کمپانی فیلمسازی آرچر به همراه مرکز فیلمسازی بوندیت ساخت این اثر سینمایی را بر عهده داشته اند. 

فرانچسکا ایستوود، جاناتان ری میرز، ویلیام فوراستایل، جیمز استنکر، ارین هنر، مالیک یوبا، چنی رز مارتین و جینا دی بویر از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم سینمایی به ایفای نقش خواهند پرداخت. 

ماجرای عجیب بیهوشی یک مرد در بیمارستان/////////////////////////سه شنبه

این فیلم سینمایی در نود دقیقه و ژانر اکشن ساخته شده اما انتظار فروش چندانی را برای خودم متصور نمی شود و به احتمال فراوان بتواند هزینه های خود را تامین نماید.

فیلم سینمایی بیدار چهارمین تلاش چرنیوف در عرصه کارگردانی سینما محسوب می شود، وی به عنوان یک فیلمساز روسی هنوز تا موفقیت راه طولانی در پیش خواهد داشت و باید دید فیلم بیدار این راه را هموار خواهد کرد یا نه. 

انتهای پیام/


ماجرای عجیب بیهوشی یک مرد در بیمارستان
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها