بازدید: 10

حمله صهیونیست‌ها به آرامگاه حضرت یوسف(ع) / زخمی‌شدن 10 فلسطینی

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 1992396
گروه بین‌الملل ـ در حمله شهرک‌نشینان صهیونیست به آرامگاه حضرت یوسف(ع) در شهر نابلس واقع در کرانه باختری بیش از 10 نفر زخمی شدند.

به گزارش ایکنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین؛ منابع محلی اعلام کردند، صدها  شهرک نشین صهیونیست بامداد امروز، 29 مردادماه، برای اجرای آیین های تلمودی یهودیان به آرامگاه حضرت یوسف (ع) در شهر نابلس یورش بردند که با مقاومت شهروندان و جوانان فلسطینی مواجه شدند.
 
شهروندان فلسطینی قصد مقابله با شهرک نشینان صهیونیست را داشتند، اما نظامیان رژیم صهیونیستی اقدام به تامین امنیت صهیونیست‎ها کرده و فلسطینیان را مورد حمله قرار داد.

در حمله اشغالگران صهیونیست به فلسطینیان بیش از 10 نفر زخمی شدند.
 
بازداشت 6 فلسطینی

خبر دیگر از فلسطین اشغالی حاکیست که ارتش اسرائیل طی اطلاعیه ای مدعی شد که 6 فلسطینی را شب گذشته در مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن به اتهام شرکت در اقدامات تروریستی بازداشت و جهت بازجویی به مرکز پلیس منتقل کرده است.

نظامیان اسرائیل همه روزه به بهانه های مختلف به خانه های فلسطینیان در قدس اشغالی و کرانه باختری رود اردن یورش برده و آنان را بازداشت می کنند.

کمیته اسرا و آزادگان وابسته به سازمان آزادی بخش فلسطین در آخرین گزارش خود اعلام کرد که حدود 5700 فلسطینی از جمله 230 کودک و 48 زن در زندان های اسرائیل به سر برده و حدود 500 تن از آنها به عنوان «بازداشتی های اداری» در زندان هستند.

دادگاه های اسرائیل در چارچوب قانون بازداشت اداری می توانند فلسطینی ها را بدون ارائه هیچ سند و مدرک، حتی بدون طرح اتهام مشخصی تا پنج سال زندانی کنند.
 
انتهای پیام

حمله صهیونیست‌ها به آرامگاه حضرت یوسف(ع) / زخمی‌شدن 10 فلسطینی
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها