بازدید: 10

تابش: نورافکن را به صورت قرضی جذب کردیم/ مشغول مذاکره با امید ابراهیمی هستیم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1992392
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: امید نورافکن را به مدت یک سال و به صورت قرضی به خدمت گرفتیم و از امروز «سه‌شنبه» در تمرینات حاضر می‌شود.

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت وگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیت جذب امید نورافکن اظهار کرد: ما توانستیم رضایت باشگاه شارلوا بلژیک را جلب کنیم و نورافکن را به مدت یک سال و به صورت قرضی به خدمت گرفتیم و این بازیکن به اصفهان آمده است و از امروز (سه شنبه) در تمرینات حضور می یابد.

بیشتر بخوانید: نورافکن طلایی پوش شد

تابش درباره وضعیت جذب امید ابراهیمی بیان کرد: ما تمایل به جذب امید ابراهیمی داریم، اما او در ابتدا باید مشخص کند که می خواهد در لیگ قطر بماند یا به ایران بازگردد. در حال حاضر مشغول مذاکره با این بازیکن هستیم و امیدواریم بتوانیم رضایتش را جلب کنیم.

او درباره وضعیت جذب روزبه چشمی تصریح کرد: ما نمی توانیم چشمی را به خدمت بگیریم چرا که ۶ سهمیه لیگ برتری مان پر شده است.

بیشتر بخوانید: امید ابراهیمی در آستانه پیوستن به سپاهان

درخواست بخشش محرومان خود را دادیم 

مدیرعامل سپاهان درباره اینکه محرومان این تیم در هفته اول بخشیده شدند، گفت: ما درخواست دادیم که محرومان ما به مناسبت عید ولایت و امامت بخشیده شوند و منتظر جواب مسئولان فوتبال هستیم.

تابش درباره اظهارات خلیلی سرپرست پرسپولیس مبنی بر مظلوم نمایی سپاهانی ها در اتفاقات رخ داده برای هواداران این تیم گفت: ما درباره تیم های دیگر حرفی نمی زنیم و همه تلاش خود را می کنیم که این هفته بازی های لیگ برتر شروع می شود آرامش داشته باشیم و شاهد لیگ سالم و بانشاط باشیم.

با نمایندگان خبرنگاران به توافق می رسیم 

او درباره اینکه کمیته استیناف باشگاه سپاهان را درمورد اتفاقات رخ داده برای خبرنگاران در بازی این تیم برابر پرسپولیس محکوم کرده است، گفت: ما قصد نداریم که خسارت های مالی خبرنگاران را ندهیم بلکه می خواهیم به صورت مشخص بدانیم که ماشین های خبرنگاران و عکاسان ورزشی را هواداران منتسب به چه تیمی آسیب رساندند. به طور حتم جلسه ای با نمایندگان خبرنگاران می گذاریم تا به توافق دست یابیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره اینکه ورزشگاه نقش جهان آماده بازی های لیگ برتر است، گفت: بله این ورزشگاه تا هفته آینده آماده برگزاری  مسابقات می شود و مشکلی در این باره نداریم.

بیشتر بخوانید:

سپاهان، آماده حضور در لیگ برتر

نورافکن به سپاهان نزدیک تر شد

انتهای پیام/

اظهارات تابش در خصوص آخرین وضعیت باشگاه سپاهان اصفهان

تابش: نورافکن را به صورت قرضی جذب کردیم/ مشغول مذاکره با امید ابراهیمی هستیم
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها