بازدید: 10

فعالیت فرماندهان نظامی و سیاسیون آمریکا در سایه «بلک واتر»

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1992363
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: فرماندهان نظامی و سیاسیون آمریکا با تاسیس کمپانی بلک واتر در سایه این شرکت فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند.
به گزارش افکارنیوز،

محمد جواد جمالی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به ماهیت کمپانی بلک واتر و تشبیه آن توسط مقام معظم رهبری به داعش، گفت: کمپانی بلک واتر برای انجام اقدامات نظامی در دنیا به نیابت از دولت این کشور تشکیل شده است.

اخبار سیاسی_ وی ادامه داد: بلک واتر با شدیدترین وجه علیه مردم عادی عملیات نظامی انجام داده به نحوی که اکنون نام بلک واتر در عراق برای افراد غیر نظامی وحشت آور است.

جمالی با بیان اینکه برخی فرماندهان نظامی و سیاستمداران آمریکایی پشت صحنه این کمپانی قرار دارند، اظهار کرد: آن ها با ایجاد کمپانی بلک واتر توانسته اند در سایه فعالیت خود را انجام داده و از دولت آمریکا پول دریافت کنند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: دولت آمریکا با حمایت و تشکیل این کمپانی توانسته است جنگ های نیابتی را در خاورمیانه انجام داده و درآمد زیادی را از این راه کسب کند، یعنی دولت آمریکا توانسته استفاده چند سویه ای از بلک واتر کسب کند.

وی تاکید کرد: تشبیه بلک واتر به داعش به دلیل حرکت های وحشیانه با استفاده از همان حرکت های داعش گونه است، این کمپانی توانست با اقدامات وحشیانه خود در عراق نامش را برای افکار عمومی مطرح کند و بعد از سقوط صدام به عنوان نیرو هایی آمریکایی به این کشور وارد شدند که در این کشور هم پول بسیاری را کسب کرده و هم جنایت های وحشتناکی را انجام داده اند.

 


فعالیت فرماندهان نظامی و سیاسیون آمریکا در سایه «بلک واتر»
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها