بازدید: 10

خبری خوش برای مددجویان بهزیستی

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1992357
رئیس سازمان بهزیستی از تامین اعتبار افزایش مستمری مددجویان این نهاد در سال جاری خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم جشن معلولان سادات تهرانی اظهار کرد: سازمان تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب به معلولان خواهد داشت و در این بخش برنامه های متعددی پیش بینی شده است.

وی به افزایش مستمری مددجویان بهزیستی اشاره کرد و گفت: یک میلیون و ۴۵۰ هزار نفر تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند که از این تعداد حدود یک میلیون نفر مستمری دریافت می کنند و جامعه هدف ما شامل معلولان در گروه های مختلف معلولیت، زنان سرپرست خانوار و... است.

خبری خوش برای مددجویان بهزیستی

قبادی دانا از تخصیص اعتبار افزایش مستمری مددجویان بهزیستی در سال جاری خبر داد و گفت: این اعتبار از سوی سازمان مدیریت تامین شده است.

رئیس سازمان بهزیستی در مورد زمان پرداخت افزایش مستمری مددجویان گفت: هر زمانی که شیوه نامه اجرا ابلاغ شود نسبت به پرداخت افزایش مستمری ها اقدام خواهیم کرد.

خبری خوش برای مددجویان بهزیستی

وی در پاسخ به این سوال که مستمری ها چند درصد افزایش پیدا می کند گفت: هنوز درصد افزایش مشخص نشده و منتظر شیوه نامه اجرایی آن هستیم. چنانچه این شیوه نامه با تاخیر ابلاغ شود به طور حتم مابه التفاوت افزایش مستمری ها از ابتدای سال محاسبه و برای چند ماه یک جا پرداخت می شود.

به گزارش تسنیم رئیس سازمان بهزیستی در این دیدار ضمن گفتگو با معلولان حاضر، دستور رسیدگی به مشکلات آنان را صادر کرد.


خبری خوش برای مددجویان بهزیستی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها