بازدید: 9

تاج: لیگ برتر امسال با نظم و امنیت کامل برگزار می‌شود/ با متخلفان در کمترین زمان برخورد خواهد شد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1992345
رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: هماهنگی خوبی را با نهاد های دیگر داریم و به امید خدا لیگ منظمی را خواهیم داشت.

به گزارش  گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج (رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان) در نشست امنیت رویداد های ورزشی در آستانه لیگ برتر فوتبال ایران در حضور وزیر ورزش و جوانان و اعضای این نشست از نهاد های مختلف از جمله وزارت کشور و نهاد های نظارتی و نیروی انتظامی اظهار داشت: هماهنگی خوبی داریم و قطعا مشکلاتی که در ادوار گذشته لیگ داشتیم با بازنگری و کار کارشناسی اصلاح شده و به امید خدا امسال شاهد یک لیگ منظم و با امنیت و آسایش خاطر برای هواداران فوتبال خواهیم بود.

بیشتر بخوانید: مراسم تجلیل از سادات فوتبالی برگزار شد

رئیس فدراسیون فوتبال با تقدیر از همکاری های وزارت ورزش و مجموعه نیروی انتظامی گفت: هدف همه ما ایجاد و حفظ نشاط اجتماعی از مسیر فوتبال است چرا که بزرگ ترین همایش انسانی کشور را هر هفته در رقابت های لیگ برتر و سایر لیگ های فوتبال کشور شاهد هستیم.

تاج درباره کنترل و برخورد های قانونی با متخلفان بیان کرد: ستاد انضباطی با هرکسی و در هر جایگاهی که باشد و قواعد و قوانین را رعایت نکند برخورد خواهد کرد و تاکید داریم صدور آرای انضباطی به سرعت و حتی تا قبل از پایان روز مسابقه باشد و در این مورد با کسی تعارف نداریم.

بیشتر بخوانید: آخرین جلسه تاج با سلطانی فر پیش از شروع لیگ برتر

رئیس فدراسیون فوتبال از همه دوستداران فوتبال خواست به کمک یکدیگر و در سایه همدلی و همکاری فوتبال را حفظ کنیم و قطعا در سایه یک لیگ منظم و قوی تیم های ملی قدرتمند خواهیم داشت.

انتهای پیام/

اظهارات تاج در نشست امنیت رویداد های ورزشی

تاج: لیگ برتر امسال با نظم و امنیت کامل برگزار می‌شود/ با متخلفان در کمترین زمان برخورد خواهد شد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها