بازدید: 11

حمایت یک دموکرات دیگر از طرح استیضاح ترامپ

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1992308
«بن رای لوجان» از قانونگذاران دموکرات مجلس نمایندگان اعلام کرد از بررسی طرح استیضاح دونالد ترامپ حمایت می‌کند.

حمایت یک نماینده دموکرات دیگر از طرح استیضاح ترامپبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی آمریکایی پولیتیکو، تلاش ها برای برکناری دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه افزایش یافت و «بن رای لوجان» از قانونگذاران دموکرات مجلس نمایندگان اعلام کرد از بررسی طرح استیضاح ترامپ حمایت می کند.

پولیتیکو نوشت: لوجان یکی از متحدان نزدیک نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکاست. این نماینده دموکرات از ایالت نیو مکزیکو اکنون دستیار پلوسی است و سال آینده برای تصدی یک کرسی خالی سنا در ایالت محل سکونتش تلاش خواهد کرد.

لوجان روز دوشنبه با استناد به یافته های رابرت مولر، بازپرس ویژه پرونده تبانی تیم ترامپ با روسیه در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ گفت: "من از بررسی طرح استیضاح که همچنان حقایقی را برای مردم آمریکا فاش می کند و برای وادار کردن رئیس جمهور به پاسخگویی، حمایت می کنم. آنچه مشخص است این است که رئیس جمهور ترامپ به مسئولیت خود در خصوص دفاع از مردم عمل نمی کند و منافع شخصی و سیاسی خود را به منافع مردم آمریکا ترجیح می دهد."

لوجان تصمیم دارد سال آینده مجلس نمایندگان را ترک کند، ولی تصمیم وی مبنی بر حمایت از استیضاح ترامپ با توجه به تعداد فزاینده دموکرات های طرفدار استیضاح ترامپ حائز اهمیت است.

لوجان افزود: انفعال رئیس جمهور ترامپ، انتخابات، امنیت ملی و دموکراسی ما را به خطر می اندازد. ترامپ به هشدار ها مبنی بر اینکه وی دموکراسی را به خطر می اندازد، اعتنا نکرده است. 

انتهای پیام/


حمایت یک دموکرات دیگر از طرح استیضاح ترامپ
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها