بازدید: 27

اعطای وام ۱۰ میلیونی به دانش آموزان برگزیده

منبع : صبحانه آنلاین کد خبر: 1991784
مدیرکل فرهنگی و هنری اردو‌ها و فضا‌های پرورشی کشور گفت: با تفاهم‌نامه‌ای که با بنیاد امید بسته‌شده است به تمام دانش آموزان برگزیده، نفرات اول تا سوم ۱۰ میلیون تومان وام تعلق می‌گیرد.
به گزارش صبحانه،علیرضا رمضانی مدیرکل فرهنگی و هنری اردو‌ها و فضا‌های پرورشی کشور در سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان دختر برگزیده سراسر کشور که در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد، اظهار کرد: در حوزه فرهنگ و هنر بیش از ده میلیون و سه هزار نفر به رقابت پرداختند و حدود هزار دانش‌آموز دختر به مرحله نهایی سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری راه یافتند.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان مسؤولیت مهارت‌آموزی و خلاقیت را به عهده‌ دارند، گفت: اساتید حرفه‌ای و ماهر مسؤولیت کارگاه‌ها را بر عهده‌دارند، همچنین امسال برای اولین بار تمام دانش آموزان که در این جشنواره حضور دارند بعد از اتمام این کارگاه‌ها، مدرک مربیگری همیار انجمن کانون‌های فرهنگی هنری صادر خواهد شد.

مدیرکل فرهنگی و هنری اردو‌ها و فضا‌های پرورشی کشور با بیان اینکه دیگر دانش آموزان برگزیده به فراموشی سپرده نخواهند شد، تأکید کرد: در رشته هنر‌های دستی و تجسمی به دلیل اینکه دانش آموزان توانایی اشتغال‌زایی را دارند و، چون که شغل ایجاد کرده‌اند، با تفاهم‌نامه‌ای که با بنیاد امید بسته‌شده است به تمام دانش آموزان برگزیده، نفرات اول تا سوم ۱۰ میلیون تومان وام تعلق می‌گیرد.

رمضانی در پایان با بیان اینکه طرح سینما به‌زودی در مدارس کلید خواهد خورد، خاطرنشان کرد: اداره کل فرهنگی و هنری به‌مانند سال گذشته المپیاد هفته سرود و نمایش را در مدارس خواهیم داشت.

مجید قناد مجری کودک و نوجوان صداوسیما در این جشنواره به‌عنوان دبیر رشته هنر‌های نمایشی و فیلم کوتاه در این جشنواره حضور دارد.


اعطای وام ۱۰ میلیونی به دانش آموزان برگزیده
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها