بازدید: 10

آزادی نفتکش ثمره مقاومت مردم ایران بود

منبع : افکار نیوز کد خبر: 1990920
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه آزادی نفتکش ایرانی ثمره مقاومت ملت ایران بود،گفت: سیاست‌های ضد ایرانی آمریکایی‌ها همواره در منطقه شکست خورده است.
به گزارش افکارنیوز،

محمدابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از آزاد شدن نفتکش آدریان دریا، اظهار داشت: پیام آزادی نفتکش ایرانی برای جهان این بود که ایران به قوانین بین المللی و آزادی کشتیرانی به ویژه در خلیج فارس احترام گذاشته و نسبت به تامین امنیت در منطقه خلیج فارس با همکاری کشورهای همسایه متعهد است.

اخبار سیاسی- وی افزود: آزادی نفتکش آدریان دریا علیرغم فشار آمریکا، اوج فضاحت برای واشنگتن بود و یک شکست بزرگ برای آن ها محسوب می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه قطعا مصادره و توقیف این کشتی از ابتدا خلاف قواعد و قوانین بین المللی بوده است، ادامه داد: آزادی نفتکش ایرانی به عنوان یک پیروزی بزرگ برای ملت ایران ثبت می شود.

رضایی با تاکید بر اینکه آزادی نفتکش ایرانی ثمره مقاومت ملت ایران بود، اظهار داشت : آزادی نفتکش ایرانی بیانگر این است که جمهوری اسلامی ایران همواره بر حق بوده و سیاست های ضد ایرانی آمریکایی ها در منطقه همواره شکست خورده است.

 


آزادی نفتکش ثمره مقاومت مردم ایران بود
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها