بازدید: 8

پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی به صندوق اعتبارات خرد زنان عشایری

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1990901
قندالی گفت: امسال برای هر صندوق اعتبارات خرد زنان عشایری ۵۰ میلیون تومان تسهیلات با سود پایین پرداخت می‌شود و تلاش می‌کنیم.

روابط عمومی//پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی به صندوق اعتبارات خرد زنان عشایریبه گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، کرمعلی قندالی رئیس سازمان امور عشایر اظهار کرد: یکی از مشکلات ما بازاریابی محصولات عشایر است و در این زمینه باید خود تولیدکنندگان عشایری وارد عرصه شوند و تمام اتکایشان به ما نباشد.

این مقام مسئول درباره برنامه های آینده و بومگردی عشایر افزود: کسانی که دنبال بومگردی عشایر هستند باید گردشگران را وارد سامانه های عشایری کنند تا زندگی واقعی عشایر را ببینند.

وی گفت: بومگردی عشایر باید سفیر پیام اقتصادی و فرهنگی و تولیدی عشایر باشد.

بیشتر بخوانید: نقش پررنگ زنان روستایی در اقتصاد کشور/ ايجاد 200 هزار شغل در روستاها

رئیس سازمان امور عشایر ایران ادامه داد: امسال برای هر صندوق اعتبارات خرد زنان عشایری ۵۰ میلیون تومان تسهیلات با سود پایین پرداخت می شود و تلاش می کنیم این مبلغ را تا ۱۰۰ میلیون تومان افزایش دهیم.

قندالی با بیان اینکه عشایر سرمایه های اصلی کشور هستند، گفت: عشایر شاخص شهروندان کشور هستند و در نجابت هیچ قشری مانند عشایر نیست.

وی در پایان تصریح کرد: آموزش، ترویج و آگاهی خیلی مهم است و عشایر باید دانش روز را با دانش بومی تلفیق و به فعالیت هایشان وارد کنند.

انتهای پیام/

ضرورت فعالیت تولیدکنندگان عشایری در بازاریابی محصولات

پرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی به صندوق اعتبارات خرد زنان عشایری
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها