بازدید: 13

دیدار مدیرعامل با اعضای هیات‌مدیره انجمن صنفی نمایندگان بیمه کوثر

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 1990890
مدیرعامل بیمه کوثر با اعضای هیات‌مدیره و بازرس انجمن صنفی نمایندگان شرکت به‌منظور بررسی سازوکارهای تعامل میان شبکه فروش و مدیران ستادی دیدار کرد.

پول نیوز - این جلسه با حضور مدیرعامل شرکت، دبیر و اعضای هیات مدیره انحمن صنفی نمایندگان برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز،  براساس این گزارش، در این جلسه، اعضای هیات مدیره انجمن ضمن بهره مندی از رهنمودهای مدیرعامل شرکت بیمه کوثر به منظور توانمندسازی، پیگیری و رفع مشکلات نمایندگان، گزارشی از روند عضوگیری و تشکیل انجمن صنفی نمایندگان توسط ریاست هیات مدیره انجمن ارایه گردند و در ادامه جلسه نیز درخصوص برنامه های آتی انجمن صنفی تبادل نظر شد.

دیدار مدیرعامل با اعضای هیات مدیره انجمن صنفی نمایندگان بیمه کوثر
گفتنی ا ست؛ اساسنامه انجمن صنفی نمایندگان بیمه کوثر در چهار فصل و «42» ماده در تاریخ دوم مردادماه 1398 با حضور نماینده وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی، عضو هیات مدیره، مدیر امور نمایندگان و جمعی از نمایندگان بیمه کوثر تصویب و مقرر شد تا فرآیند ثبت انجمن صنفی حداکثر تا دو ماه آینده انجام و مراحل قانونی ثبت در وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی تکمیل و فعالیت انجمن رسما آغاز گردد.

برپایه این گزارش، انجمن صنفی نمایندگان شرکت با استناد به ماده«131» قانون کار جمهوری اسلامی ایران تشکیل و اعضای هیات مدیره و بازرسان این انجمن محمدرضا باغبان، حسین سماک، رعنا نوفرستی، محمد فرجی و توران نیک روش به ترتیب به عنوان رییس و اعضای هیات مدیره و علی رفیعی نیز به عنوان عضو علی البدل و صادق فرهنگی خانی و احمد ملاصادقی به عنوان بازرسان اصلی و عفت باقری در مقام بازرس علی البدل تعیین شدند.

گفتنی است؛ مدیرعامل شرکت بیمه کوثر در این دیدار رسالت انجمن را توسعه و بهبود فرایند تعامل شبکه فروش با مدیران ستادی و چگونگی بیان و پیگیری دغدغه های نمایندگان به صورت حرفه ای، منسجم ، هدفمند و آگاهانه دانست.


دیدار مدیرعامل با اعضای هیات‌مدیره انجمن صنفی نمایندگان بیمه کوثر
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها