بازدید: 10

ترافیک سنگین در خروجی‌های پایتخت

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در معابر خروجی پایتخت به سمت محور‌های شمالی کشور خبر داد.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درخصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محور های مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در جنوب به شمال محور قزوین- رشت محدوده رودبار سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، ترافیک در مسیر جنوب به شمال هراز در محدوده سه راهی چلاو را سنگین ارزیابی کرد و گفت: جنوب به شمال محور کرج- چالوس نیز از میدان امیرکبیر تا کیلومتر ۴ و همچنین دهانه جنوبی تونل کندوان دارای ترافیک نیمه سنگین است.

وی ترافیک در محدوده سد کرج، پل فردیس تا مهرویلا در آزادراه کرج- قزوین و شمال به جنوب محور هراز در محدوده تونل شماره یک را نیز نیمه سنگین ارزیابی کرد.

سرهنگ رحمانی افزود: ترافیک در محور تهران- قم پرحجم و در محدوده عوارضی قم نیمه سنگین است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به پیش بینی ترافیک در محور های خروجی پایتخت طی امروز و فردا پرداخت و تصریح کرد: پیش بینی می شود در خروجی کلانشهر تهران طی امروز و فردا ترافیک های سنگین و نیمه سنگین را شاهد باشیم؛ اگرچه تمهیدات لازم پیش بینی شده، اما از شهروندان تقاضا می شود قبل از سفر با تلفن ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ از وضعیت راه ها مطلع شوند.


ترافیک سنگین در خروجی‌های پایتخت
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها