بازدید: 13

سامانه هوش تجاری در بانک قوامین راه اندازی شد

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 1990884
این سامانه در مراحل پایانی پیاده سازی و صحت سنجی قرار دارد و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است در تمامی سطوح بانک پیاده سازی شود.

سامانه هوش تجاری در بانک قوامین راه اندازی شد پول نیوز - معاون فناوری اطلاعات بانک از راه اندازی سامانه هوش تجاری در بانک قوامین خبرداد .

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، بهزاد صفری ، معاون فناوری اطلاعات این بانک با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای راه اندازی سامانه ی هوش تجاری در بانک گفت: این سامانه در مراحل پایانی پیاده سازی و صحت سنجی قرار دارد و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است در تمامی سطوح بانک پیاده سازی شود.


وی هدف از راه اندازی این سامانه را یکپارچه سازی منابع اطلاعاتی، استخراج داده های آماری، اصلاح فرایندهای بانکی و بهبود فرایند تصمیم گیری مدیران دانست و در ادامه توضیح داد: پروژه ی مذکور با همکاری شرکت پیمانکار پژوره و کارشناسان دایره بانکهای اطلاعاتی اداره بانکداری متمرکز بانک از اواسط سال 1396 کلید خورد و با صرف زمانی حدود 6800 نفر ساعت به بهره برداری رسید .


بهزاد صفری افزود طبق ابلاغیه مدیرعامل بانک، کلیه واحدهای ستادی و صف می بایست در راستای تحقق اهداف مورد انتظار از سامانه فوق بهره برداری نمایند و مدیران واحدها نسبت به استفاده از مزایای این سیستم در بهبود هوشمندسازی کسب و کار بانک اهتمام ورزند.


سامانه هوش تجاری در بانک قوامین راه اندازی شد
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها