بازدید: 11

شاهین طبع: اردوی بعدی را در چین برگزار می‌کنیم/ بازی‌های سختی در جام جهانی داریم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1990844
سرمربی تیم ملی بسکتبال درباره اردوی چین گفت: به زودی به چین می‌رویم و در آن جا ۳ بازی تدارکاتی را برگزار می‌کنیم.

شاهین طبع : به زودی به چین می رویم و سه بازی در آن جا برگزار می کنیم / در جام جهانی در گروه بسیار سختی قرار داریممهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال کشورمان در گفت و گو  با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره شرایط تیم ملی و همچنین اردوی تیم ملی که در اروپا برگزار شد گفت: اردوی خوبی را در خارج از کشور برگزار کردیم که بخشی از آماده سازی تیم ملی برای رقابت های جام جهانی بود.

او افزود: به امید خدا هر چه زودتر اردوی بعدی خود را می خواهیم در چین بر پا کنیم و قرار است در آن جا سه بازی تدارکاتی نیز داشته باشیم.

بیشتر بخوانید: برگزاری تمرین تیم ملی بسکتبال در تالار آزادی/ ملی پوشان برای مسابقات جهانی بدرقه شدند

سرمربی تیم ملی بسکتبال کشورمان در مورد این که آیا بازیکنان تیم ملی برای شرکت در رقابت ها به مرز پختگی رسیده اند یا خیر بیان داشت: شرایط تیم ملی بسیار خوب است و ما سعی داریم بازی های خوبی را برای تیم ملی برگزار کنیم و همچنین می خواهیم در اردوی چین بازی های خوبی را انجام دهیم تا خود را برای رقابت های جام جهانی بیشتر آماده کنیم.

شاهین طبع همچنین درباره رقابت های جام جهانی و این که اصلی ترین رقیب ایران در مرحله بعد را چه تیمی می داند گفت: بازی به بازی پیش می رویم و برترین های هر کشور در جام جهانی شرکت می کنند و به طور حتم بازی های ما در جام جهانی بسیار سخت است.

بیشتر بخوانید: لیست نهایی تونس برای رقابت های جام جهانی بسکتبال مشخص شد

او ادامه داد: در گروه ما تیم های اسپانیا، تونس و پورتوریکو حضور دارند که هر کدام از این تیم ها منتخب جهان هستند.

سرمربی تیم ملی بسکتبال درباره این که اگر به مرحله بعد رقابت های جام جهانی صعود کنیم باید با چه تیمی رقابت کنند بیان داشت: اگر بتوانیم به مراحل بالا صعود کنیم باید با یکی از تیم های ایتالیا و یا صربستان بازی کنیم، اما اکنون فقط به مرحله گروهی فکر می کنیم و بازی به بازی پیش می رویم تا ببینیم که چه پیش می آید.

انتهای پیام/


شاهین طبع: اردوی بعدی را در چین برگزار می‌کنیم/ بازی‌های سختی در جام جهانی داریم
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها