بازدید: 13

قسمت شانزدهم هیولا؛ هوشنگ شرافت دوباره به دام افتاد!

منبع : فرارو کد خبر: 1990819
در قسمت شانزدهم هوشنگ افسرده با پیشنهاد جدید آقای کامروا و خاف مواجه می‌شود. آقای کامروا که هنوز مشغول رسیدگی به امور پرونده‌ی یاران جنگل و پاسخ گویی به پلیس درباره‌ی خانم زحمت کش است، با دردسر جدیدی روبرو می‌شود.
قسمت شانزدهم هیولا؛ شرافت به گاخاف می رود!
 
فرارو- قسمت شانزدهم سریال کمدی هیولا، آخرین همکاری مهران مدیری و پیمان قاسم خانی در قامت کارگردان و نویسنده، دوشنبه ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۸ وارد شبکه ی نمایش خانگی شد.

در قسمت شانزدهم هوشنگ افسرده با پیشنهاد جدید آقای کامروا و خاف مواجه می شود. آقای کامروا که هنوز مشغول رسیدگی به امور پرونده ی یاران جنگل و پاسخ گویی به پلیس درباره ی خانم زحمت کش است، با دردسر جدیدی روبرو می شود.
 
برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت شانزدهم هیولا اینجا کلیک کنید
 
وکیل خاف از تخلفات مرحوم ژابیز و کلاهبرداری های هنری او خبر می آورد و این که عده ی زیادی در شرف شکایت از گاخاف هستند و به زودی مشکلات جدیدی برای هیئت مدیره پیش می آید که راه نجاتی هم از آن ها نیست.

این جاست که باز هم آقای کامروا به فکر فرمول پرونده ی یاران جنگل می افتد و هوشنگ شرافت را برای جایگزینی ژابیز فرا می خواند. هوشنگ باز هم مثل گذشته حرف از شرافت و شایسه سالاری می زند و باز هم شرافت و شایسته سالاری اش قیمتی دارد و آقای کامروا این قیمت را می پردازد و هوشنگ هم قبول می کند.

شغل جدید هوشنگ باز هم چالش های جدید و خاص خودش را دارد. از نگهبان عجیب و غریب گالری که خودش قبلا نقاش بوده است تا روح سرگردان نقاشی دیگر در طبقه ی بالایی و مراودات دنیای هنر که برای هوشنگ تازگی دارد.

سعیدی: شرافت جان اهلیت مهمه. شایستگی و تخصص خودش همینجوری میاد.

شرافت: بله شما بزرگوارید، ولی خب آقای کامروا بیشتر از هر کس دیگه ای با زوایای اخلاقی بنده آشنا هستند. من اگر اعتقاد به چیزی داشته باشم به هیچ وجه کوتاه نمیام.

کامروا: هوشنگ جان اگر حقوق ماهی هشت نه میلیون تومن در میون باشه و به جریان افتادن اون وام سیصد میلیونی، بازم به شایسته سالاری معتقدی؟

شرافت: والا حقیقتش اگر از من بپرسید. اگر ده ها برابر این پول رو شما به من پیشنهاد می دادید به هیچ وجه من از اعتقادم به شایسته سالاری کوتاه نمی اومدم. ولی الان که دارم موشکافانه تر قضیه رو بررسی می کنم می بینم که... صادقانه بگم.. کسی شایسته تر و سالار تر از من نیست!

بدین ترتیب هوشنگ دوباره در خانه به یک قهرمان بدل و استقبال گرمی از او به عنوان یک پدر نمونه و موفق می شود. هرچند وجدان و آموزه های هاله و حامد با اتفاقاتی که برای پدرشان می افتد در تضاد است و گاهی به شرایط به وجود آمده و تغییرات پدرشان اعتراض می کنند، اما در کل نه تنها مانعی بر سر راه سقوط هوشنگ وجود ندارد بلکه بیشتر توسط مادر و همسرش هم تشویق می شود.

دعوا های میان وسوسه و وجدان هوشنگ هم به اختلاف و تبادل نظر درباره ی قیمت هندوانه و کیفیت انواع پنیر محدود شده است و دردی از هوشنگ دوا نمی کند.

هیولا در بعضی قسمت هایش مثل همین قسمت شانزدهم از لحاظ خنده گرفتن و طنازی کم رمق می شود، اما در کل در مسیر داستانی خودش درست پیش می رود.
 
فرمول داستان هوشنگ شرافت هم تا حدودی شبیه به آن چیزی است که به مسعود شصت چی در مرد هزار چهره گذشت. یعنی قرار گرفتن فردی ساده در مکانی که به آن تعلق ندارد، اما مزایای آن مکان به شکلی است که دچار آن می شود و نمی تواند از آن دل بکند.
 
اما روایت در هیولا با سرعت کمتری پیش می رود و داستان را با حوصله و به آرامی جلو می برد.

حال باید منتظر نشست و دیدکه سرنوشت هوشنگ به کجا می انجامد و عاقبت او در گاخاف چه می شود و بعد از گاخاف چه ماجرایی در انتظار اوست.

قسمت شانزدهم هیولا؛ هوشنگ شرافت دوباره به دام افتاد!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها