بازدید: 12

فتاحی: تماشاگران برای ورود به ورزشگاه‌ها در هفته‌های ابتدایی لیگ صبور باشند/ ۴ ورزشگاه دیگر تا پس فردا آماده می‌شوند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1990811
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: با توجه به جدید بودن سیستم بلیت فروشی الکترونیکی از هواداران می‌خواهم برای ورود به ورزشگاه آماده شوند.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سعید فتاحی در خصوص کارهای انجام شده برای  برگزاری مسابقات لیگ فوتبال گفت: با توجه به همت و پشتکار مسئولان باشگاه ها، وزارت ورزش و جوانان، صنعت و معدن، وزارت نفت الزامات امنیتی ورزشگاها در حال انجام است.

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال با اشاره به الکترونیکی شدن بلیت ها اظهار داشت: فروش بلیت ها به صورت کاملا الکترونیکی و تماشاگران می توانند از محل کار یا منزل بلیت تهیه نمایند و باشگاه میزبان موظف است که نحوه خرید بلیت را اطلاع رسانی و در اختیار مردم بگذارد.

بیشتر بخوانید: آخرین جلسه تاج با سلطانی فر پیش از شروع لیگ برتر

او  همچنین در خصوص نحوه خریداری کردن بلیت گفت: گیت های ورودی ورزشگاه ها نصب شده است و همه باید از طریق کارت ملی، بلیت خود را خریداری کنند و همچنین باید کارت ملی خود را جهت ورود به ورزشگاه همراه داشته باشند.

فتاحی افزود: ورزشگاه ها مجهز به دوربین های مداربسته و صندلی ها شماره گزاری شده اند و هواداران و تماشاچیان موظفند روی شماره صندلی درج شده بر روی بلیت شان بنشینند و از طریق دوربین های داخل ورزشگاه شناسایی می شوند. مردم باید با رعایت قوانین به فرهنگ سازی این مهم کمک کنند تا ما نیز بتوانیم مانند کشورهای پیشرفته دنیا لیگ را برگزار کنیم.

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال با اشاره به جدید بودن سیستم الکترونیکی مسابقات گفت: از آنجایی که این سیستم جدید است و مردم هنوز آشنایی کامل با آن ندارند امکان دارد در هفته های اول با مشکلات اندکی مواجه شوند و ما ازهواداران خواهش می کنیم صبور باشند.

فتاحی ادامه داد: دوستان ما در بحث فنی قول داده اند که با مهارت خود و کمک نیروی انتظامی مشکلات را به حداقل برسانند.

وی در خصوص برگزاری زمان بازی ها گفت: مسابقات روز پنجشنبه ۳۱ مرداد با انجام بازی پرسپولیس و پارس جم جنوبی افتتاح می شود و همچنین ۴ بازی دیگر در روز پنجشنبه و جمعه برگزار می شود.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: ۵۰ الی۶۰ در صد از ورزشگاه برای هفته اول آماده هستند که ۴ تای آن در حال حاضر آماده هستند و ۴ تای دیگر تا فردا (سه شنبه) یا نهایت پس فردا شب آماده خواهند شد.

فتاحی از آمادگی طبقه اول ورزشگاه آزادی، امام علی سیرجان، بنیان دیزل تبریز و شهدای شهر قدس خبر داد و گفت: ورزشگاه های نفت مسجد سلیمان، ذوب آهن اصفهان، شاهین شهرداری بوشهر، فولاد خوزستان هم تا فردا آماده خواهند شد. 

بیشتر بخوانید: سلطانی فر:لیگ برتر فوتبال امسال در امنیت و آسایش کامل هواداران برگزار می شود/ فرمانده میدان در مسابقات ورزشی نیروی انتظامی است

انتهای پیام/


فتاحی: تماشاگران برای ورود به ورزشگاه‌ها در هفته‌های ابتدایی لیگ صبور باشند/ ۴ ورزشگاه دیگر تا پس فردا آماده می‌شوند
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها