بازدید: 11

طراحی ظاهر جدید Google Play به تعویق افتاد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1990801
شرکت گوگل به طور ناگهانی طراحی جدید ظاهر فروشگاه گوگل‌پلی را به تعویق انداخت.

طراحی جدید ظاهر Google Play به تعویق افتادبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت گوگل هر چند وقت یکبار حال و هوای تازه ای را به فروشگاه اندرویدی خود می دهد، چندی پیش اعلام شد که این شرکت قصد دارد طراحی فروشگاه خود را به طور کلی تغییر دهد و در حال طراحی ظاهری بسیار جدید و جذاب برای فروشگاه خود است. شرکت گوگل از ماه می طراحی را آغاز کرد و این کار تا ماه ژوئن به درازا کشید، اما ناگهان این شرکت از ساخت طراحی ظاهری جدید برای فروشگاه خود منصرف شد و علت این تغییر ناگهانی هنوز اعلام نشده است. از طرفی هم کسانی که نسخه جدید UI مربوط به تلفن همراه خود را دریافت کرده اند، هنگام ورود به فروشگاه گوگل پلی ناگهان با ظاهر قدیمی این برنامه مواجه می شوند که دلیل این اتفاق نیز هنوز توسط گوگل اعلام نشده است.با توجه به برخی از افراد و اطلاعات منتشر شده در سایت های معتبر، به نظر می رسد این اقدام شرکت گوگل بازگشت به گذشته است. اما در بروزرسانی که تعدادی از کاربران دریافت کرده اند، در آن فروشگاه گوگل پلی ظاهر قدیمی خود را داشت، کاربران شاهد استفاده از فونت Google Sans در این نرم افزار بودند. به طور کلی نه ظاهر جدید فروشگاه اندرویدی گوگل منتشر شده و نه ظاهر فعلی این فروشگاه برای برخی کاربران به نمایش در می آید، به نظر می رسد ناهماهنگی هایی در مرکز گوگل رخ داده است.

طراحی جدید ظاهر Google Play به تعویق افتاد

اما در این نسخه هیچ خبری از حالت تیره که برای راحتی چشم کاربران طراحی شده است، وجود ندارد، البته فقط چند هفته تا عرضه اندروید Q باقی مانده و در این نسخه از اندروید قرار است تم حالت تیره وجود داشته باشد که روی نرم افزار پلی استور نیز تاثیر خواهد گذاشت. از تغییراتی که در نسخه جدید Google Play ایجاد شده است می توان به جا به شدن زبانه های دسته بندی از بالای صفحه به پایین صفحه برای راحت تر شدن کار به وسیله یک دست با تلفن همراه اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: پیش نمایش نسخه جدید بازی جنون سرعت در راه است

در حال حاضر مشخص نیست شرکت گوگل قصد دارد چه زمانی فروشگاه اندرویدی خود را دوباره طراحی کند و باید منتظر اعلام رسمی شرکت گوگل ماند.

طراحی ظاهر جدید Google Play به تعویق افتاد

انتهای پیام/

گوگل فعلا قصد طراحی مجدد ظاهر فروشگاه پلی را ندارد

طراحی ظاهر جدید Google Play به تعویق افتاد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها