بازدید: 10

فروش استثنایی فیلم «پسر خوب» در اولین هفته اکران

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1990796
فیلم سینمایی «پسران خوب» به کارگردانی لی آیزنبرگ در اولین هفته اکران خود توانست بالاتر از آثاری همچون سریع و خشن ایستاده و صدرجدول باکس آفیس را از آن خود نماید.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی «پسران خوب» به کارگردانی لی آیزنبرگ در اولین هفته اکران خود توانست بالاتر از آثاری همچون سریع و خشن ایستاده و صدرجدول باکس آفیس را از آن خود نماید.

این فیلم با فروشی ۲۱ میلیونی شگفتی ساز سینمای هالیوود در اواخر تابستان شد، این فیلم کمدی در حالی توانست صدرنشین هالیوود شود که در ژانر کمدی ساخته شده و نسبتاً بازیگر مطرح و چهره ای را در خود نمی بیند.

فروش استثنایی فیلم «پسر خوب» در اولین هفته اکران///////////////چهارشنبه

«پسران خوب» محصول کمپانی یونیورسال در اولین هفته اکران خود با فروش ۱۲ تا ۱۵ میلیون دلاری پس از «هابز و شاو» در رتبه دوم باکس آفیس آمریکای شمالی قرار بگیرد.

«هابز و شاو» از مجموعه فیلم های سینمایی «سریع و خشن» دیگر محصول کمپانی یونیورسال نیز با فروش ۱۴.۱ میلیون دلاری در این آخر هفته در رتبه دوم قرار گرفت. این فیلم تاکنون با فروش بین المللی ۳۰۳ میلیون دلار به فروش جهانی ۴۳۶.۷ میلیون دلار دست یافته است.

فروش استثنایی فیلم «پسر خوب» در اولین هفته اکران///////////////چهارشنبه

«شیرشاه» محصول «دیزنی» هم با فروش ۱۱.۹ میلیون دلاری در هفته گذشته در جایگاه سوم قرار گرفت. فروش جهانی این فیلم تاکنون به ۱.۴ میلیارد دلار رسیده است.

انیمیشن «انگری بردز ۲» که انتظار می رفت در اولین هفته اکرانش به فروش ۱۰.۵ میلیون دلاری دست یابد، در نهایت ۱۶.۲ میلیون دلار فروخت. این انیمیشن با فروش ۱۰ میلیون دلاری در گیشه سینما های چین به فروش کلی ۴۶.۴ میلیون دلاری دست یافت.

انتهای پیام/


فروش استثنایی فیلم «پسر خوب» در اولین هفته اکران
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها