بازدید: 10

هفته اول لیگ نوزدهم؛ پایان ماجرای فغانی و تراکتور بعداز۳سال

منبع : تابناک کد خبر: 1990773
چیزی نزدیک به سه سال و اندی اخیر ، فغانی برای تراکتور سوت نزد تا اینکه روز گذشته کمیته داوران این داور را برای بازی نفت مسجد سلیمان و تراکتور انتخاب کرد. بازی که در آن تراکتور میهمان نفت خواهد بود. فغانی بعد از جمعه سیاه سال ۹۴ برای بازی‌های تراکتور دو بار انتخاب شده

مسئولان جدید کمیته داوران در تصمیم تازه خود قضاوت بازی حساس هفته اول تراکتور را به علیرضا فغانی سپردند تا ماجرای او و تبریزی ها تمام شود.

به گزارش تابناک ورزشی، برای اهالی فوتبال که خاطره جمعه ۲۵ اردیبهشت ۹۴ (که به جمعه سیاه معروف شد) را هنوز از یاد نبرده اند و حساسیت تبریزی ها را روی داور می دانند، این انتخاب کمیته داوران عجیب است.

البته یک سال و نیم بعد از آن ماجرا حسن کامرانی فر رئیس وقت دپارتمان داوری از امیر قلعه نویی سرمربی تراکتور اجازه گرفت تا فغانی را برای بازی سایپا و تراکتور انتخاب کند و با موافقت قلعه نویی، فغانی در مهرماه ۹۵ بازی سایپا و تراکتور را در ورزشگاه دستگردی سوت زد، اما بعد از این بازی یعنی چیزی نزدیک به سه سال و اندی دیگر فغانی برای تراکتور سوت نزد تا اینکه روز گذشته کمیته داوران این داور را برای بازی نفت مسجد سلیمان و تراکتور انتخاب کرد. بازی که در آن تراکتور میهمان نفت خواهد بود. فغانی بعد از جمعه سیاه سال ۹۴ برای بازی های تراکتور دو بار انتخاب شده، اما نکته اینجا است که در هر دو بازی تراکتور میهمان بوده و بازی در تبریز برگزار نشده است.

هفته اول لیگ نوزدهم؛ پایان ماجرای فغانی و تراکتور بعداز۳سال

نکته کلیدی ماجرای رسیدن فغانی به تراکتور هم به همین موضوع برمی گردد که طی چهار سال و سه ماه این داور برای تراکتور فقط دو بار قضاوت کرده، اما هر دو قضاوت بیرون از تبریز بوده و کمیته داوران همچنان صلاح نمی داند که در بازی هایی که تراکتور میزبان است قضاوت بازی این تیم را به فغانی دهد. شاید سال ها زمان ببرد تا این داور یک بار دیگر بتواند در تبریز قضاوت کند و شاید هم تا آخر عمر قضاوتش هم این شرایط برای او مهیا نشود.


هفته اول لیگ نوزدهم؛ پایان ماجرای فغانی و تراکتور بعداز۳سال
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها