بازدید: 12

چرا برای مهاجرت به کانادا، اگر (دنبال وکیل مهاجرت در تورنتو ) باشیم، ایده آل تر است؟

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1990756
)اگر قصد مهاجرت به تورنتوی کانادا را دارید، حتما به وکیل مهاجرت در تورنتو فکر کرده‌اید.

به نا به گزارش سایت وکلای مهاجرت به  (IranianLawyer.info)اگر قصد مهاجرت به تورنتوی کانادا را دارید، حتما به وکیل مهاجرت در تورنتو فکر کرده اید. اینکه وکیل مهاجرت چه کارهایی را برای شما انجام می دهد و چه مشکلاتی را از سر راه شما بر می دارد؛ موضوع بسیار مهمی است. وکلای مهاجرت راه های قانونی مهاجرت در هر کشور را به خوبی می دانند، با نحوۀ تعامل در سفارت خانه ها آشنا هستند و می توانند به شما در این زمینه مشاوره بدهند.

اگر در تورنتوی کانادا با مشکل حقوقی برخورد کردید یا کار اقامت شما دچار مشکل شد، به راحتی می توانید روی مشاورۀ وکلای مهاجرت حساب کنید. اما باید موسسۀ حقوقی که کار وکالت مهاجرت شما را بر عهده گرفته است، را با حساسیت انتخاب کنید. متاسفانه در سال های اخیر کلاهبرداری در این زمینه بسیار زیاد شده است و کسانی بدون داشتن مجوز و صلاحیت های قانونی با فریب مردم، اقدام به کلاهبرداری کرده اند. توجه داشته باشید که مشاور مهاجرت در تورنتوی کانادا با وکیل مهاجرت در تورنتوی کانادا متفاوت است. ممکن است عده ای به دلیل عدم آگاهی فرقی بین این دو قائل نباشند و در زمینۀ مهاجرت دچار مشکل شوند، در صورت بروز مشکل قانونی، کاری از دست مشاوران بر نمی آید. اینجا وکلای مهاجرت هستند که می توانند در مصاحبۀ مهاجرت همراه موکل خود شرکت کنند، همچنین اگر پروسۀ مهاجرت شما از طرف کشور مقصد با شکست رو به رو شد، درخواست بررسی قضایی داده و با علیه رای صادر شده اعتراض کند.

طبیعی است که قوانین مهاجرت در کشور کانادا، در طی سال های مختلف تغییر کند. تغییر سیاست های مهاجرتی موید این نکته است که شما باید در زمنیۀ مهاجرت خود، اطلاعات به روزی داشته باشید، مشاوره با کسانی که چند سال قبل به تورنتو مهاجرت کرده اند شاید برای شما کار ساز نباشد. پس ضمن اینکه رزومۀ شغلی و تحصیلی خودتان را تکمیل می کنید، گوشۀ چشمی هم به قوانین مهاجرتی کشور کانادا داشته باشید.

در صورتی که تسلط کافی به زبان انگلسی یا فرانسه ندارید، ضرورت استفاده از وکیل مهاجرت برای شما بیشتر خواهد بود. طبیعتا گرفتن وکیل مهاجرتی مستلزم پرداخت هزینه است، پس اگر قصد گرفتن ویزای دانشجویی یا قصد سرمایه گذاری در تورنتوی کانادا را دارید، حتما از مشاورۀ یک وکیل مهاجرت استفاده کنید.

هنگام امضای قرار داد وکیل مهاجرت، به سوابق کاری، پروانۀ کاری، حسن شهرت او توجه کنید.

تا حد امکان کسی را به عنوان وکیل انتخاب کنید که از چند نفر راجع به شرافت کاری و امانت داری او پرس و جو کرده و اطمینان حاصل کرده باشید.

منبع: سایت وکیل مهاجرت به آمریکا و کانادا (IranianLawyer.info)


چرا برای مهاجرت به کانادا، اگر (دنبال وکیل مهاجرت در تورنتو ) باشیم، ایده آل تر است؟
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها