بازدید: 43

کوبیدن مشت به صورت خبرنگار همزمان با تهیه گزارش زنده تلویزیونی! + فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1989480
خبرنگاری که در یکی از خیابان‌های مکزیک بصورت زنده در حال تهیه گزارش از راهپیمایی یک گروه فمنیستی بود به طرز وحشتناکی توسط یک مرد جوان مورد حمله قرار گرفت.

کوبیدن مشت به صورت خبرنگار حین گزارش زنده تلویزیونی! + فیلم///دوشنبه صبحبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه مورد حمله قرار گرفتن یک خبرنگار را در یکی از خیابان های مکزیک به تصویر می کشد. خوآن مانوئل، خبرنگار شبکه ADN ۴۰ که در یکی از خیابان های مکزیکوسیتی بصورت زنده در حال گزارش از راهپیمایی یک گروه فمنیستی بود به طرز وحشتناکی توسط یک مرد جوان مورد حمله قرار گرفت.

بیشتر بخوانید: اقدام انسان دوستانه عابران پس از تصادف رانندگی در خیابان +فیلم

در ویدئویی که توسط فیلمبردار گروه ضبط شده است چگونگی وقوع این حمله به خبرنگار به تصویر کشیده شده است. براساس تصاویر این ویدئو در ابتدا چند نفر از معترضان زن به این خبرنگار حمله ور شده و  با فریاد کشیدن و ایجاد سر و صدا در گزارش زنده او اختلال ایجاد می کنند. این ویدئو نشان می دهد یکی از زنان پودری را به سمت او می پاشد.

لحظاتی بعد در حالی که این خبرنگار بدون توجه به حواشی ایجاد شده در حال گزارش است یک مرد جوان از پشت سر به او نزدیک شده و ناگهان با قدرت زیادی یک مشت به صورتش می کوبد. شدت  این ضربه آنچنان زیاد بوده است که براساس این ویدئو خبرنگار در حالی که نقش بر زمین شده است، از شدت درد به خود می پیچد.

کد ویدیو

خوآن پس از این حادثه در حالی که از ناحیه صورت دچار جراحت شده بود مورد مداوا قرار گرفت. او پس از این حادثه در صفحه توییتر خود نوشت : "  خشونت هیچگاه پذیرفتنی نیست."

انتهای پیام/

لحظه حمله به خبرنگار تلویزیون در خیابان

کوبیدن مشت به صورت خبرنگار همزمان با تهیه گزارش زنده تلویزیونی! + فیلم
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها