بازدید: 29

تصاویری جدید از محیط برفی بازی Death Stranding

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1989346
هیدئو کوجیما تصاویر جدیدی از عنوان Death Stranding منتشر کرد که شخصیت بازی را در محیط‌های مختلف نشان می‌دهد.

شخصیت اصلی بازی Death Stranding این بار در برف فرو می رودبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، هیدئو کوجیما یکی از توسعه دهندگان بسیار ماهر و بزرگ در صنعت بازی سازی است که در حال حاضر روی عنوان Death Stranding کار می کند. این سازنده در حاشیه مراسم E3 امسال عنوان مذکور را معرفی کرد؛ از آنجایی که این عنوان با اسکن کامل بدن بازیگران ساخته شده است، بسیاری از گیمرها منتظر معرفی بازی Death Stranding بودند و معرفی این عنوان باعث شد تا مراسم E3 به طور کامل نادیده گرفته شود.

با وجود اینکه کوجیما از این بازی پرده برداشته اما همچنان مانند سابق تصاویری مبهم یا اطلاعاتی بسیار پراکنده از بازی منتشر می شود که کمتر کسی می تواند ارتباط آن با بازی را تشخیص دهد. به طور کلی می توان گفت این عنوان یکی از مبهم ترین عناوین انحصاری کنسول PS4 و دنیای بازی های رایانه ای است و سازنده آن قصد دارد بازی خود را در حد راز نگه دارد.

بیشتر بخوانید: اطلاعاتی جدید از بخش فوتبال خیابانی بازی FIFA 20

سازنده عنوان Death Stranding طبق روال گذشته خود تصاویری جدید از این عنوان را در توئیتر به نمایش گذاشت. کوجیما قبلا نیز در صفحه توییتر خود تصاویر دیگری از بازی Death Stranding منتشر کرد که شخصیت اصلی بازی را در چمنزار نشان می داد. حال سم، شخصیت اصلی بازی در زمین پوشیده از برف نشان داده می شود. برف بخش اصلی عکس سم است که تا کمر در آن فرو رفته و احتمالا کوجیما قصد دارد از این طریق اعلام کند که سم در برخی از مواقع شرایط بسیار سختی خواهد داشت. از طرفی هم احتمالا او قصد دارد از این طریق نشان دهد که هر بخش از بازی دارای پوششی خاص است.شخصیت اصلی بازی Death Stranding این بار در برف فرو می رود

تصویر دوم نیز سم را نشان می دهد که در چمنزاری نشسته و دست خود را مشت کرده است. مشخص نیست این عکس به کدام قسمت بازی تعلق دارد. بخش عمده  این عکس را آسمانی آبی تشکیل داده که احتمالا کوجیما قصد دارد طراحی خارق العاده بازی خود را به نمایش بگذارد.

شخصیت اصلی بازی Death Stranding این بار در برف فرو می رود

انتهای پیام/

تصاویر جدید بازی Death Stranding منتشر شد

تصاویری جدید از محیط برفی بازی Death Stranding
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها