بازدید: 32

هکر ۱۶ ساله‌ای که از حساب‌های بانکی میلیاردی سرقت می‌کرد!

منبع : فرارو کد خبر: 1989334
این نوجوان اطلاعات حساب بانکی ۱۲۷ شهروند را به دست آورده و اقدام به برداشت یک میلیارد و ۴۴ میلیون و ۲۵ هزار ریال از این حساب آن‌ها کرده است. فرمانده انتظامی استان مرکزی از مردم خواست از عضویت در کانال‌های تلگرامی با عناوین فروش شارژ ارزان‌قیمت، فروش اکانت بازی‌های رایانه‌ای، صیغه‌یابی، ماهواره جیبی و... پرهیز کنند.
نوجوانی ۱۶ ساله به دلیل سرقت یک میلیارد و ۴۴ ریال از حساب بانکی ۱۲۷ شهروند دستگیر شد.
 
به گزارش شرق، حسن مفخمی شهرستانی، فرمانده انتظامی استان مرکزی، گفت: با مراجعه جوانی به پلیس فتا و اعلام سرقت ۹ میلیون ریال از حساب بانکی اش، رسیدگی به موضوع شروع شد. در بررسی ها مشخص شد شاکی در کانالی تلگرامی اکانت یک بازی کامپیوتری را با قیمتی استثنائی خریده، اما نه تن ها موفق به خرید نشده، بلکه اطلاعات حساب بانکی اش را در درگاه بانکی جعلی وارد کرده و مدتی بعد در حدود ۹ میلیون ریال از حساب بانکی اش کم شده است.
 
در ادامه تحقیقات معلوم شد نوجوانی ۱۶ ساله در یکی از استان های کشور اقدام به این سرقت کرده است که با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شد.
 
متهم اعتراف کرد یک درگاه بانکی جعلی طراحی کرده و با تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی با کسب اطلاعات حساب مشتریان اقدام به برداشت غیرمجاز کرده است.
 
این نوجوان اطلاعات حساب بانکی ۱۲۷ شهروند را به دست آورده و اقدام به برداشت یک میلیارد و ۴۴ میلیون و ۲۵ هزار ریال از این حساب آن ها کرده است. فرمانده انتظامی استان مرکزی از مردم خواست از عضویت در کانال های تلگرامی با عناوین فروش شارژ ارزان قیمت، فروش اکانت بازی های رایانه ای، صیغه یابی، ماهواره جیبی و... پرهیز کنند.

هکر ۱۶ ساله‌ای که از حساب‌های بانکی میلیاردی سرقت می‌کرد!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها