بازدید: 9

ترامپ نتایج منفی نظرسنجی‌ها را به گردن رسانه‌ها انداخت!

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1988710
رئیس‌جمهور آمریکا در توئیتی علت نظر منفی مردم درباره او و اقداماتش را پوشش نامناسب اخبار از سوی رسانه‌های منتقدش دانست.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، بار دیگر به رسانه های منتقد خود حمله و آن ها را دستگاه تبلیغاتی حزب دموکرات توصیف کرد.

او در صفحه توئیتر خود نوشت: یک افشاگر، مچ نیویورک تایمزِ ناکارآمد، یکی از مخرب ترین نمونه های روزنامه نگاری های بد در طول تاریخ را گرفته [و فاش کرده است که] این روزنامه سرگرم تغییر رویکرد خود از روایت ساختگی تبانی [ستاد انتخاباتی ترامپ] با روسیه (گزارش مولر و ادای شهادت او در کنگره یک فاجعه کامل بود) , به آزار رقبای سیاسی با استفاده از مسئله نژادپرستی است.

رئیس جمهور آمریکا افزود: روزنامه نگاری به سطح افول جدیدی در طول تاریخ کشورمان رسیده است و چیزی بیشتر از دستگاه تبلیغاتی شرورانه برای حزب دموکرات نیست. گزارش ها به اندازه ای دروغ، مغرضانه و شرورانه است که اکنون به دستمایه طنز تبدیل شده است...، اما عموم مردم آگاه هستند.

ترامپ همچنین در توئیت دیگری نوشت: با همه دستاورد هایی که این دولت داشته است، تصور کنید اگر رسانه ها صداقت داشتند، که ندارند، چه نتایجی در نظرسنجی ها به دست می آوردم!

این اظهارات ترامپ در حالی مطرح می شود که نتایج جدیدترین نظرسنجی فاکس نیوز نشان می دهد میزان نارضایتی از رئیس جمهور آمریکا به ۵۶ درصد افزایش یافته که تنها یک درصد تا تکرار رکورد نارضایتی سال ۲۰۱۷ باقی مانده است. نتایج یک نظرسنجی اخیر دیگر هم نشان می دهد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ این کشور به چهار تن از اصلی ترین رقبای دموکرات خود می بازد.

انتهای پیام/


ترامپ نتایج منفی نظرسنجی‌ها را به گردن رسانه‌ها انداخت!
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها