بازدید: 11

استقبال مردمی از فروش بلیت‌های جشنواره فیلم کودک و نوجوان/تخصیص بلیت به افراد کم‌برخوردار و کودکان کار

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1985519
دبیر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان گفت: استقبال از سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان تاکنون بسیار خوب بوده و امیدواریم تا این استقبال در روز‌های آتی نیز ادامه پیدا کند.

علیرضا تابش دبیر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، پیرامون استقبال مردمی از بلیت فروشی روز نخست این دوره از جشنواره گفت: طی آخرین آمار پس از باز شدن سامانه فروش بلیت اینترنتی ۵۰۰ بلیت تاکنون به فروش رسیده است که برای روز اول فروش اینترنتی جشنواره آمار بسیار خوب و قابل قبولی است.

استقبال مردمی از فروش بلیت های جشنواره کودک/تخصیص بلیت به افراد کم برخوردار و کودکان کار
وی در همین راستا ادامه داد: به غیر از فروش آنلاین بلیت جشنواره فیلم کودک و نوجوان، برخی نهاد ها نیز از قبل برای حضور در جشنواره اعلام آمادگی کرده اند که آن ها به صورت مجزا بلیت های مورد نظرشان را خریداری خواهند کرد.

دبیر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان با اشاره به مزایای عضویت در باشگاه مخاطبان جشنواره اذعان کرد: تاکنون بیش از هزار نفر نیز به عضویت باشگاه مخاطبان در آمده و در سامانه جشنواره ثبت نام انجام داده اند، این افراد امکان خرید نیم بهای بلیت را داشته و علاوه بر آن از امکانات دیگری نیز برخوردار خواهند شد، تمامی اعضای باشگاه مخاطبان جشنواره فیلم کودک و نوجوان در طول برگزاری این رویداد و در طول سال بسته های متنوعی را دریافت خواهند کرد.

استقبال مردمی از فروش بلیت های جشنواره کودک/تخصیص بلیت به افراد کم برخوردار و کودکان کار
وی پیرامون تخصیص بلیت برای افراد کم برخوردار تاکید کرد: دبیرخانه سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان امسال سهمیه ای را برای افراد کم برخوردار و مخصوصاً کودکان کار اصفهان در نظر گرفته است که آن هم با برنامه ای جداگانه به اکران آثار برای این افراد خواهیم پرداخت.

دبیر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان استقبال از جشنواره را قابل قبول دانست و خاطرنشان کرد: استقبال از سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان تاکنون بسیار خوب بوده و امیدواریم تا این استقبال در روز های آتی نیز ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/


استقبال مردمی از فروش بلیت‌های جشنواره فیلم کودک و نوجوان/تخصیص بلیت به افراد کم‌برخوردار و کودکان کار
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها