بازدید: 52

پرداخت 15 هزار میلیارد ریال وام به بنگاه‌های خرد و متوسط

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 1985469
پرداخت این تسهیلات بانک توسعه تعاون به بنگاه‌های خرد، متوسط و بزرگ مستقر در مناطق روستایی و عشایری موجبات حفظ و ایجاد اشتغال در استان‌های کشور را فراهم آورده است و حمایت مالی و معنوی از این اقشار تلاشگر به حفظ و توسعه محصولات بومی ایشان کمک شایانی می‌کند.

پول نیوز - حجت اله مهدیان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در بازدید از نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر گفت: این بانک با پرداخت ۱۵هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های خرد، متوسط در مناطق روستایی و عشایری موجبات حفظ و ایجاد اشتغال در استان های کشور را فراهم آورده است.

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، حجت اله مهدیان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در بازدید از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر بابیان مطلب فوق اظهار داشت: کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی بومی، مشاغل و حرفه های روستایی و عشایری از مهم ترین پیشرانه های توسعه اقتصادی کشور به شمار می آید و دستگاه های مسئول اقدامات گوناگونی برای روز آمدن نمودن و بهینه ساختن روش های تولید در این رشته ها انجام داده اند و بانک ها خصوص بانک توسعه تعاون نیز به عنوان رکن مالی اقتصاد، متناسب با نوع فعالیت اقتصادی روستاییان و عشایر، تسهیلات و خدمات بانکی اختصاصی خود را ارائه داده است.

 

پرداخت 15 هزار میلیارد ریال وام به بنگاه های خرد و متوسط

 

وی افزود: پرداخت این تسهیلات بانک توسعه تعاون به بنگاه های خرد، متوسط و بزرگ مستقر در مناطق روستایی و عشایری موجبات حفظ و ایجاد اشتغال در استان های کشور را فراهم آورده است و حمایت مالی و معنوی از این اقشار تلاشگر به حفظ و توسعه محصولات بومی ایشان کمک شایانی می کند.

 

مهدیان در بازدید از غرفه های روستاییان و عشایر استان های مختلف خاطرنشان کرد: تنوع فرهنگی و اقلیمی و بومی ویژه هر منطقه از کشور منجر به تولید محصولاتی منحصربه فرد گردیده است که بسترساز ایجاد مزیت های خاص در تولید محصولات اقتصادی بوده است.

 

مهدیان افزود: امروزه محصولات روستایی و عشایری جایگاه ویژه ای در اقتصاد کشور دارد و بازارهای متعددی برای بهره مندی از دستاوردهای روستاییان شکل گرفته است.

 

گفتنی است در این بازدید اعضاء هیئت مدیره و مدیران امور مشتریان و بانکداری شرکتی و روابط عمومی و حوزه مدیریت و روسای ادارات این امور مدیرعامل را همراهی می کردند.

 

شایان ذکر است بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از بانک های عامل طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری غرفه خود را در سالن هشت نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر برقرار نموده و پذیرای مراجعین می باشد.


پرداخت 15 هزار میلیارد ریال وام به بنگاه‌های خرد و متوسط
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها