بازدید: 30

از امتحانات قبلی درس بگیرید

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: توصیه ما به دشمنان این است که حتی فکر و اندیشه توطئه و حمله علیه ایران را به مخیله خود راه ندهند که ...

به گزارش بولتن نیوز، سردار علی فدوی با بیان اینکه اقتدار سپاه در منطقه تنگه هرمز افزایش داشته است٬ اظهار داشت: وضعیت سپاه در پاسداری از تنگه هرمز با توجه به اتفاقات اخیر قوی تر و با اقتدارتر از گذشته شده و دنیا نیز به این موضوع اذعان دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران خطاب به دشمنان ایران اسلامی٬ افزود: توصیه ما به دشمنان این است که حتی فکر و اندیشه توطئه و حمله علیه جمهوری اسلامی ایران را به مخیله خود راه ندهند که دچار پشیمانی سختی می شوند. دشمن 40 سال است که درحال تست کردن جمهوری اسلامی ایران بوده و باید از این امتحانات خود درس بگیرند.

سردار فدوی تاکید کرد: وضعیت سپاه در تمامی عرصه های دفاع از انقلاب اسلامی بسیار عالی و روبه جلو است و در همه زمینه هایی که مردم در آن دچار مشکل هستند ورود جدی خواهیم داشت. ملت ایران منتظر خبرهای بسیار خوبی در آینده نزدیک باشند. ملت ایران همانند گذشته که پای کار نظام و انقلاب اسلامی بودند در ادامه نیز با استقامت و ولایت مداری اتفاقات خوبی را رقم خواهند زد.


از امتحانات قبلی درس بگیرید
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها