بازدید: 22

مشکلی در تولید لوازم خانگی نداریم/کاهش التهابات در بازار لوازم خانگی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1981815

رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان صوت و تصویر کشور درباره توان تولیدی کشور در تولید لوازم خانگی، اظهار کرد: خوشبختانه توان تولیدی کشور نسبت به گذشته خیلی خوب است و شرایط تولید افزایش یافته است.

 

برای شب عید مشکلی در تولید لوازم خانگی نخواهیم داشتعلیرضا موسوی مجد رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان صوت و تصویر کشور درگفت وگو با  صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره توان کشور در تولید لوازم خانگی، اظهار کرد: خوشبختانه توان تولیدی کشور نسبت به گذشته خیلی خوب است و شرایط تولید افزایش یافته است.

او درباره تکنولوژی موردنیاز لوازم خانگی، بیان کرد: در حال حاضر بسیاری از تولید کنندگان با توجه به تحریم ها در حوزه بومی سازی حرکت می کنند و خوشبختانه وابستگی نسبت به گذشته کمتر شده است؛ تکنولوژی موردنیاز برای تولید یخچال، تلویزیون، جاروبرقی و غیره در کشور موجود است و تولیدکنندگان به راحتی می توانند نیاز تولید را از داخل تامین کنند.

بیشتر بخوانید: بررسی نحوه اجرای قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی

کاهش التهابات در بازار لوازم خانگی

موسوی مجد با اشاره به اینکه التهابات در بازار لوازم خانگی گفت: خوشبختانه التهابات گذشته در بازار کم شده و هیچ کمبودی در بازار وجود ندارد؛ تولید لوازم خانگی در کشور باعث کاهش قیمت و در نتیجه بازار به یک ثبات مثبت رسیده است.

رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان صوت و تصویر کشور درباره تولید مثبت لوازم خانگی ، گفت: خوشبختانه در همه حوزه ها ساختار خوبی داریم و توانستیم یخچال، لباسشویی و ... خوبی تولید کنیم.

بیشتر بخوانید: ۸۵ درصد از سهم بازار، داخلی است/ استفاده حداکثری از توان تولیدی در کشور

او تشریح کرد: با توجه به شرایط به وجود آمده در ۶ ماه آینده بازنگری خوبی در حوزه صوت و تصویر و لوازم خانگی خواهد شد و به امید خدا برای شب عید مشکلی در تولید لوازم خانگی نخواهیم داشت.

 قیمت لوازم خانگی در کشور به ثبات رسیده است

موسوی مجد با بیان اینکه لوازم خانگی با ثبات مثبتی رو به رو شده است، گفت: اگر تولید کننده بتواند با تمام ظرفیت خود لوازم خانگی تولید کند، مسلماً قیمت کاهش و  به ثبات خواهد رسید؛ امیدواریم همچنان تولید افزایش یابد و کمبود هایی که وجود دارد جبران شود.

انتهای پیام/


مشکلی در تولید لوازم خانگی نداریم/کاهش التهابات در بازار لوازم خانگی
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها