بازدید: 5

آغاز اولین پرواز داخلی از فرودگاه امام خمینی به مقصد کیش / بازگشت یک فروند هواپیمای ایرباس به ناوگان هواپیمایی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1981321

اولین پرواز داخلی از فرودگاه امام خمینی به مقصد کیش امروز با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی انجام شد.

 

آغاز اولین پرواز داخلی از فرودگاه امام خمینی به مقصد کیش / بازگشت یک فروند هواپیمای ایرباس به ناوگان هواپیماییبه گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، فرزانه شرف بافی مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز اولین پرواز هواپیمایی کیش ایر از فرودگاه امام خمینی به مقصد کیش انجام شد گفت: این پرواز از منطقه آزاد به منطقه آزاد است به طوری که فرودگاه امام خمینی جزء مناطق آزاد کشور محسوب می شود و شهر کیش هم در منطقه آزاد قرار دارد.

او با اشاره به اینکه هواپیمای ایرباس ۳۲۱ بعد از یک سال دوباره به ناوگان هوایی کیش ایر بازگشته است، گفت: با تلاش متخصصان داخلی و مساعدت اهالی صنعت و همکاران در سازمان منطقه آزاد کیش و کیش ایر موفق شدیم پس از یک سال و چند ماه زمین گیر بودن این هواپیما، آن را مجدداً به ناوگان هوایی خود بازگردانیم.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش گفت: این هواپیما تمامی چک های سنگین خود را انجام داده و هم اکنون آماده پرواز و خدمت رسانی به صنعت هوایی کشور است.

بیشتر بخوانید: آخرین وضعیت برای سرمایه گذاری در پل خلیج فارس / شناور پیشرفته داخلی با ظرفیت ۱۵۸ مسافر ساخته شد

شرف بافی تأکید کرد: هواپیما های این شرکت از لحاظ کمی و کیفی توسعه یافتند و ما توانستیم سرویس های جدیدی از جمله بیزینس کلاس و سیستم وای فای مدیا را برای اولین بار در پرواز های هواپیمایی کیش انجام دهیم.

او تأکید کرد: یکی از هواپیما ها به دلیل آن که در سال گذشته آهویی با موتور این هواپیما برخورد کرده و زمین گیر شده بود، به همین دلیل امروز در پرواز یک روزه زیارتی با کاروانی تحت عنوان ضامن آهو خواهیم داشت و مقصد ما از تهران به کیش و از کیش به مشهد جهت زیارت بارگاه امام رضا (ع) خواهیم داشت.

شرف بافی با اشاره به اینکه میانگین سن ناوگان هوایی این شرکت ۲۴ و نیم سال است، گفت: بر اساس ارزیابی هایی که از جامعه آماری صورت گرفته استان های مرکزی، قم و جنوب استان تهران می توانند از طریق فرودگاه امام پرواز های راحت تری به کیش داشته باشند.

او گفت: در طول هفته یک پرواز به کیش خواهیم داشت و سعی خواهیم کرد پرواز های بیشتری را از طریق پوزیشن های فلایت انجام دهیم.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش با اشاره به اینکه ۶ ناوگان هوایی در این شرکت فعال هستند، گفت: ۴ هواپیمای زمین گیر داریم که سعی خواهیم کرد با استفاده از توان نیرو های داخلی آن ها را به ناوگان هوایی خود بازگردانیم، هم اکنون با فراهم شدن شرایط بازگشت ۲ فروند هواپیمای MD یک فروند فوکر F۱۰۰ و یک فروند هواپیمای ایرباس A۳۲۱ بتوانیم پرواز های بیشتری را به تمامی نقاط داخلی داشته باشیم.

انتهای پیام/


آغاز اولین پرواز داخلی از فرودگاه امام خمینی به مقصد کیش / بازگشت یک فروند هواپیمای ایرباس به ناوگان هواپیمایی
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها