بازدید: 33

سقوط هواپیمای آموزشی در نزدیکی ایوانکی سمنان

منبع : فرارو کد خبر: 1981041
وی تصریح کرد: بر اساس گزارش‌های اولیه رسیده به مرکز عملیات هلال‌احمر استان سمنان، این هواپیما در نزدیکی فرودگاه و ۲۰۰ متر قبل از فرودگاه افلاک آسیای ایوانکی سقوط کرده است.
یک فروند هواپیمای فوق سبک آموزشی در نزدیکی فرودگاه هواپیما های سبک ایوانکی سقوط کرد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان دقایقی پیش در گفتگو با فارس اظهار کرد: گزارش سقوط یک فروند هواپیمای فوق سبک آموزشی صبح امروز به مرکز عملیات جمعیت هلال احمر استان سمنان اطلاع داده شد و نیرو های امداد و نجات به سرعت به محل اعزام شدند.

علی آقا یحیایی ادامه داد: این هواپیمای فوق سبک حوالی فرودگاه ایوانکی در شهرستان گرمسار سقوط کرده؛ این منطقه دارای یک فرودگاه کوچک است.

وی تصریح کرد: بر اساس گزارش های اولیه رسیده به مرکز عملیات هلال احمر استان سمنان، این هواپیما در نزدیکی فرودگاه و ۲۰۰ متر قبل از فرودگاه افلاک آسیای ایوانکی سقوط کرده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان ادامه داد: این هواپیما در اختیار بخش خصوصی بوده و دو سرنشین داشته است؛ فرودگاه افلاک آسیای ایوانکی عمدتاً برای هواپیما های کوچک استفاده می شود.

یحیایی اضافه کرد: گزارش دقیقی از قربانیان این حادثه هنوز وجود ندارد و نیرو های امداد و نجات جمعیت هلال احمر با دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شده اند.

سقوط هواپیمای آموزشی در نزدیکی ایوانکی سمنان
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها