بازدید: 15

اظهارات رئیسی در بدو ورود به سنندج

منبع : صراط نیوز کد خبر: 1981019
رئیس قوه قضاییه گفت: پیگیر آن خواهیم بود تا بخش‌های اقتصادی استان کردستان بتوانند نسبت به ایجاد اشتغال، رونق تولید و رفع موانع تولید گام بردارند.
صراط:

آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه در بدو ورود به فرودگاه سنندج در جمع خبرنگاران، در پاسخ به این سئوال که اولویت های سفر به استان کردستان چیست، گفت: ابتدا لازم است که به مردم بسیار خونگرم استان کردستان، مرزنشینان عزیز، مدیران خدمتگزار و قضات و کارکنان دستگاه قضایی در این استان و نیروهای مردمی و فعال در سطح استان کردستان خسته نباشید عرض کنم.

وی افزود: در این سفر استانی دیدار با خانواده های معظم شهدا و مردم عزیز، دیدار با همکاران عزیز قضایی و کارکنان اداری و سازمان های وابسته به قوه قضاییه در استان، حضور در شورای اداری و نشست با نخبگان و علما در استان کردستان در برنامه های کاری است.

آیت الله رئیسی تصریح کرد: سرکشی به استان ها هم برای عرض خسته نباشید به همکاران و مدیران استان و هم به منظور در جریان قرار گرفتن نسبت به مشکلات، تنگناها و مسائل استان هاست.

رئیس قوه قضاییه گفت: خداوند متعال مواهب طبیعی بسیار ارزشمندی را به استان کردستان مرحمت کرده است و نیروی انسانی به ویژه نیروی متراکم جوان که در این استان وجود دارد و کارآمدی این مجموعه می تواند به فعال شدن بخش های اقتصادی و اجتماعی در این استان کمک بسزایی کند.

وی خاطرنشان کرد: اطلاع مسئولانی همچون بنده و امثال بنده از آنچه در رابطه با استان وجود دارد بسیار می تواند در تصمیم گیری و تصمیم سازی موثر باشد.

رئیس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: از دیروز ١٠ هیئت به شهرستان های استان کردستان اعزام شدند که از نزدیک با مردم دیدار داشته باشند و در جریان مشکلات شهرستان ها قرار گیرند. قرار است در نشست قضایی در آخرین ساعات امروز با این هیئت ها و استاندار، نماینده مقام معظم رهبری در استان و مسئولان محلی نشستی داشته باشیم و این هیئت ها مشکلات شهرستان ها را گزارش کنند تا بتوانیم پیگیری کنیم.

آیت الله رئیسی با بیان اینکه وجب به وجب این استان یادآور شهامت، شجاعت، ایستادگی و مقاومت مردم و جوانان بسیجی عزیز ماست، اظهار کرد: امنیتی که امروز در این استان وجود دارد مرهون هوشیاری و بصیرت مردم و خون مطهر شهدا است، این امنیت که امروز در استان کردستان وجود دارد موهبتی الهی است که به برکت حضور مردم و خون مطهر شهدا است که باید پاس داشته شود.

وی تاکید کرد: کوچکترین ناامنی را در مرزهای این استان نباید پذیرفت و بحمداله امروز بیش از همه مواقع استان کردستان در امنیت به سر می برد و باید در سایه این امنیت کار ایجاد توسعه در استان دنبال شود که عمده ترین مسئله، اشتغال، رفع بیکاری و رونق تولید در استان است و ما هم پیگیر آن خواهیم بود تا بخش های اقتصادی استان بتوانند نسبت به ایجاد اشتغال، رونق تولید و رفع موانع تولید گام بردارند.


اظهارات رئیسی در بدو ورود به سنندج
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها