بازدید: 18

افت در المپیک را به پای ما بنویسید

سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک دیروز در گفت‌وگویی با پایگاه خبری ورزش سه با تأکید بر افزایش تعداد سهمیه ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: «در برخی از حوزه‌ها مثل وزنه‌برداری با محدودیت مواجه هستیم، چون حداکثر دو سهمیه داریم.
سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک دیروز در گفت وگویی با پایگاه خبری ورزش سه با تأکید بر افزایش تعداد سهمیه ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: «در برخی از حوزه ها مثل وزنه برداری با محدودیت مواجه هستیم، چون حداکثر دو سهمیه داریم. در برخی از حوزه ها مثل کاراته هم فرصت جدیدی برای ما مهیا شده است. همه ۳۷ فدراسیون ما درگیر اردو های داخلی و خارجی هستند. ارزیابی مان این است که کسب سهمیه بیشتری نسبت به دوره قبل خواهیم داشت. رسالت ما تلاش حداکثری برای کسب ظرفیت های ملی در جهت توسعه ورزش قهرمانی است. دو عامل بسیار مهم و تعیین کننده هستند؛ عامل اول کسب سهمیه است که چه میزان می توانیم سهمیه بگیریم. عامل دوم هم رقبای ما در عرصه های بین المللی هستند. عرصه المپیک عرصه برترین هاست و رقابت های میلی متری وجود دارد. در حال حاضر شرایط را مثبت ارزیابی می کنم. اگر در المپیک ۲۰۲۰ نسبت به دوره های قبلی افت داشتیم، این ضعف را به پای ما بنویسید.»

افت در المپیک را به پای ما بنویسید
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
 • افت در المپیک را به پای ما بنویسید


  سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک دیروز در گفت‌وگویی با پایگاه خبری ورزش سه با تأکید بر افزایش تعداد سهمیه ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: «در برخی از حوزه‌ها مثل وزنه‌برداری با محدودیت مواجه هستیم، چون حداکثر دو سهمیه داریم.
 • قانون ندارید؟ خوب، بنویسید!


  گفته اند اگر قرار باشد جوابیه پخش کنند یک برنامه مستقل باید به این موضوع اختصاص دهند. خوب بدهند. اشکالی دارد مگر؟
 • آنچه را که باور دارید،بنویسید


  ردپا و نشانه هر انسان در سیری که از تولد تا مرگ طی می‌کند، پابرجاست به همین سبب یک نویسنده نباید چیزی را بنویسد که به مشق شب می‌ماند. چرا که نوشتن کار دل است و کار دل را با کار گِل میانه‌ای نیست.
 • بنویسید کار دانشجویی، بخوانید بهره‌کشی


  کار دانشجویی در بسیاری از کشور‌های دنیا از جمله ایران، سال هاست که به عنوان یک فرصت برای کسب درآمد از سوی دانشجویان نیازمند به منابع مالی مورد توجه ..
 • بنویسید کاردانشجویی، بخوانید بهره کشی


  کار دانشجویی در بسیاری از کشور‌های دنیا از جمله ایران، سال هاست که به عنوان یک فرصت برای کسب درآمد از سوی دانشجویان نیازمند به منابع مالی مورد توجه قرار گرفته است؛ فرصتی که البته در ایران و کشور‌های توسعه یافته تنها در عنوان تشابه دارد و در مقام عمل
 • بنویسید سال تحصیلی بخوانید سال تعطیلی


  سلامت نیوز:یک روز تعطیلی برای بارش شدید برف، روزهای دیگر تعطیلی برای آلودگی هوا، روز دیگر تعطیلی برای تعمیرات مدرسه و روزهای دیگرش تعطیلی برای جلسه اولیا و مربیان، این ها داستان هر روزه مدرسه رفتن دانش آموزان است. به گزارش سلامت نیوز، صبح نو نوشت
 • بنویسید "خرمشهر"؛ بخوانید "خونین‌شهر"


  سوم خرداد یادآور عملیاتی بزرگ توسط رزمندگان ایرانی برای بازگرداندن شهری بود که صدام آن را المحمره می‌نامید، شهری که امروز همه مردم ایران آن را با نام "خرمشهر" می‌شناسند.
 • بخوانید رشد اقتصادی، بنویسید رکود!


  هیچ کس نمی‌تواند بپذیرد که ایران در نیمه اول امسال ۷.۴ درصد رشد داشته؛ نه اقتصاددانان، نه فعالان اقتصادی و نه مردم زیرا سایه رکود و کاهش قدرت خرید مردم، بر آمار رشد اقتصادی سنگینی می‌کند.
 • روی ساق استقلالی‌ها بنویسید: "شکستنی، نزدیک نشوید!"


  به نظر من پست تبریزی اشتباه است. او باید در پست دفاع بازی کند و توپ بگیرد و با بازیکنان درگیر شود. به نظرم باید روی ساق بازیکنان استقلال بنویسند که "شکستنی، نزدیک نشوید!" این بازیکنان استقلال را چه کسی آورده است؟ آیا خطیر می‌داند که فوتبال چیست؟ آدم
 • رادوشویچ: چهارمین قهرمانی را به نام پرسپولیس بنویسید


  دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس یکی از انتخاب‌های اجباری گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی سرخپوشان برای هفته اول و بازی مقابل پارس جنوبی‌جم به شمار می‌رود.
 • بنویسید #وزارت_بازرگانی بخوانید #وزارت_دلالی +تصاویر


  کاربران با هشتگ‌های #وزارت_دلالی و #وزارت_واردات نسبت به تصمیم دولت مبنی بر تشکیل «وزارت بازرگانی» اعتراض کردند.
 • #قیام_گوهرشاد/ بنویسید سلطنت طلب، بخوانید سطل‌خون‌ طلب +تصاویر


  به مناسبت سالروز قیام تاریخی مسجد گوهرشاد، بخشی از پست‌های کاربران فضای مجازی در این رابطه را مشاهده می‌کنید.
 • شما بنویسید: بیرانوند یا حسینی، کدام بهتر است؟


 • بنویسید رشد اقتصادی بخوانید رکود و تورم


  در حالی که دولت مدعی رشد اقتصادی 7 درصدی است، یک روزنامه حامی دولت تصریح کرد کسری بودجه احتمالا موجب کندتر شدن رشد اقتصادی خواهد شد و دولت چاره‌ای جز کاستن از بودجه‌های عمرانی ندارد.
 • برای کاهش وزن، هرچه میخورید بنویسید


  مطالعات نشان می دهند که افرادی که غذاهای خود را ثبت می کنند، وزن بیشتری را نسبت به بقیه کم می کنند. به خصوص هر چه غذای بیشتری را ثبت کنید، احتمالا وزن بیشتری را کم می کنید.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها