بازدید: 15

زندانی کردن یک مرد مهاجم با کمک میز و صندلی +تصاویر

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1980735
یک مرد که به زنی ۲۱ ساله حمله کرده بود و قصد داشت به او چاقو بزند با شجاعت مردم دستگیر شد. این مرد با رفتاری عجیب در یک خیابان شلوغ ابتدا به یک زن حمله کرد و سپس شروع به فریاد زدن کرد.

انتخاب: یک مرد که به زنی ۲۱ ساله حمله کرده بود و قصد داشت به او چاقو بزند با شجاعت مردم دستگیر شد. این مرد با رفتاری عجیب در یک خیابان شلوغ ابتدا به یک زن حمله کرد و سپس شروع به فریاد زدن کرد.

 مردی در سیدنی پس از ضرب و شتم یک زن در منطقه تجاری مرکزی این شهر دستگیر شد، اما این دستگیری به کمک مردم اتفاق افتاد.

شاهدان می گویند، قربانی ۲۱ ساله از پشت چاقو خورده است. فیلم های ضبط شده نشان می دهد که مرد ضارب بالای اتومبیلی می پرد و فریا می زند من را بزنید، اگر می توانید من را بزنید. مردم نیز با کمک پرتاب میز و صندلی و جعبه او را روی زمین پرت کرده و با همین وسایل زندانی می کنند.

مدت کوتاهی بعد نیرو های پلیس در محل درگیری حاضر شده و این مرد را بازداشت می کنند. این یکی از معدود دفعاتی است که مردم عادی برای دستگیری یک مرد خطرناک دست به کار می شوند و به نظر می رسد رفتار های عجیب این مرد در دستگیری و واکنش مردم بی تاثیر نبوده است.

یکی از شاهدین عینی می گوید: مردم به هر سمتی در فرار بودند، اما عده ای ایستاده و با خشم به ضارب نگاه می کردند و پس از آن که وی با گفتن من را بزنید جمعیت را تحریک کرد، ناگهان صحنه عوض شد و مردم او را دستگیر کردند. پلیس در این خصوص بیانیه داده و اعلام کرده این مرد را برای بازجویی تحت نظر دارد.


زندانی کردن یک مرد مهاجم با کمک میز و صندلی +تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها